Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Další stanice CNG společnosti Bonett je v Hradci Králové

Další stanice CNG společnosti Bonett je v Hradci Králové

 
cng-3

středa, 12. října 2016

Skupina Bonett otevřela svou druhou stanici v Hradci Králové a devatenáctou celkově. Již brzy budou moci řidiči využívat s výhodami Bonett CNG karty také nové plnicí stanice v Plzni, Vrchlabí, Havlíčkově Brodu, Hodoníně, Náchodě a na dalších místech Prahy.

 

Nová stanice v Hradci Králové se nachází v západní části města v Koutníkově ulici pouze 500 metrů od velkého dopravního uzlu, který propojí dálnici D11 z Prahy, mezinárodní silnici E67 vedoucí přes Náchod do Polska, a silnici E442 z Liberce a Jičína. „Kapacita stanice je 200 m3/h a spolu se zásobníky na téměř 1500 m3 plynu zajistí rychlé tankování vozidel. Nabídneme zákazníkům významně vyšší komfort plnění, než jsou zvyklí u staré plynárenské stanice, navíc pokud používají Bonett CNG kartu, bude pro ně plnění výhodnější. Stanici v Liberci a Jičíně již provozujeme, v Náchodě jí nyní budujeme, tato stanice tedy bude dalším logickým doplněním,“ říká Václav Holovčák, místopředseda představenstva. První stanice Bonettu v Hradci stojí ve východní části města ve Stavební ulici vedle depa České pošty. Do budoucna plánuje Bonett v Hradci vybudovat navíc ještě třetí plnicí stanici CNG.

Dokončena již byla i dvacátá CNG stanice společnosti Bonett a bude brzy otevřena v Plzni poblíž nákupního centra Olympia v ulici Slovanská Alej. Přibližně ve stejné době budou moci řidiči začít plnit své CNG vozy v již rovněž dokončené stanici Vrchlabí, a to v blízkosti závodu Škody Auto na Lánovské ulici.

Pro zbytek roku 2016 připravuje Bonett ještě další CNG projekty. Do konce roku chce zvýraznit svou pozici jedničky na CNG trhu otevřením dalších až šesti stanic. Na mapě pokrytí přibydou stanice v Havlíčkově Brodu na čerpací stanici ÖMV a v Hodoníně u  stanice Shell, dále v Náchodě, což ocení řidiči na cestě do Polska, a přibude i nová stanice v Turnově. Další dvě stanice budou zprovozněny v Praze - jedna u Průhonic v blízkosti dálnice D1, druhá v rychle se rozvíjející jihozápadní části metropole. V závěru roku by tedy mělo být k dispozici celkem 27 CNG stanic společnosti Bonett. Plnění u těchto stanic umožňuje zejména Bonett CNG karta.-

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz