Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Testujte více! Vyhrajete vůz od Louda Auto

Testujte více! Vyhrajete vůz od Louda Auto

 
louda-auto

úterý, 19. ledna 2016

Druhý ročník celostátního turné na podporu odvětví pořizování a správy firemní vozových parků Tour de Fleet 2016 nabírá na obrátkách. Časopis FLEET jako pořadatel akce chystá i na letošní rok řadu novinek a zlepšení, které Tour de Fleet dále zatraktivní.

 

Hosté Tour de Fleet 2016 budou mít další důvod vyzkoušet si na vlastní kůži aktuální nabídku osobních či lehkých užitkových vozů zúčastněných automobilek. Každý zástupce fleetové společnosti, který se registruje a zúčastní některé z letošních akcí, bude zařazen do slosování o nový vůz  od společnosti Louda Auto a.s. v hodnotě 350 000 Kč.  Podmínkou bude otestování nejméně pěti modelů nabízených k testování dle vlastního výběru, přičemž test vždy potvrdí zástupce značky otiskem razítka do testovací karty. Všech pět testů nebude nutné absolvovat na jedné akci, tj. bude možné kartu uschovat a dokompletovat na jedné z příštích akcí. Do slovování bude zařazeno i více karet jednoho účastníka, pokud přijme pozvání na více akcí a otestuje tím pádem více nabízených vozů.

Akce bude otevřena všem hostům z řad fleetových operátorů (společností provozujících vozové parky) a zástupcům operativně-leasingových společností. Cena bude vylosována dne 20. října 2016 v rámci akce Fleet Festival Praha a Fleet Gala 2016.

Tour de Fleet je celorepublikovou platformou pro podporu komunikace a obchodu ve fleetovém odvětví. Program se skládá z pěti akcí v různých regionech republiky a závěrečného Fleet Festivalu Praha spojeného s udílením fleetových cen. Základní kalendář čítá tři klasické Dny s Fleetem s neomezenou kapacitou pro hosty i partnery a dvě kompaktnější akce exkluzivnějšího charakteru, zaměřené spíše na vyšší management firem s vozovými parky. V tomto případě jde o tematicky jasně definované akce, přičemž jedna z nich bude sdílet téma se speciálním monotematickým vydáním Fleetu. Tato akce se koná na začátku září v Dolních Břežanech u Prahy v novém, ultramoderním laserovém centru ELI Beamlines a nese název Technologický den.

Pravidla soutěže o osobní vůz  najdete zde.

Na Tour de Fleet 2016 se můžete přihlásit zde.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz