Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Zentiva roste a s ní i její vozový park

Zentiva roste a s ní i její vozový park

 
2015

čtvrtek, 19. února 2015

Společnost Zentiva je třetí největší společností zaměřenou na výrobu generických léčiv v Evropě a v současnosti silně roste. Její historie sahá až do 15. století a na trhu s generickými přípravky má velmi dobré jméno.

 

Mezi porotci ankety Hankook Firemní auto roku 2015 bude i její fleetový specialista Petr Kozohorský. „Přes relativně klidný vývoj našeho vozového parku, nebo právě díky němu, jsem uvítal pozvání být členem poroty pro volbu Firemních aut roku. Členem poroty jsem byl v minulosti již jednou a tak jsem opět uvítal možnost nejen se seznámit blíže s novými produkty automobilového průmyslu, ale také se setkat s kolegy zabývajícími se správou vozového parku, ale i s odborníky z řad dealerů a leasingových společností a mít možnost osobního kontaktu a vzájemné výměny zkušeností,“ říká Petr Kozohorský, Car Fleet Specialist společnosti Zentiva.  

 

Petr Kozohorský o vozovém parku společnosti Zentiva

Společnost Zentiva dlouhodobě zvyšuje svoji produkci a rozšiřuje své trhy. V návaznosti na tuto skutečnost také pozvolna roste její vozový park a je reálný předpoklad, že tento trend si společnost udrží i v letošním roce. O stabilitě společnosti svědčí i skutečnost, že také naše Car Policy prošla za posledních pět let pouze drobnými změnami, a to zejména v závislosti na změně právních norem a změně výrobního programu automobilek. Ani pro letošní rok tak nepředpokládáme v oblasti správy vozového parku žádné větší změny. 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz