Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet produkt » Škoda Superb bude mít světovou premiéru v Praze

Škoda Superb bude mít světovou premiéru v Praze

 
superb-2015

pátek, 12. prosince 2014

Škodovka vypustila do světa první oficiální informace o třetí generaci modelu Superb. Vlajková loď automobilky se v nové podobě představí poprvé v polovině února v Praze, kde si odbyde světovou premiéru ještě před ženevským autosalonem. Uvedení nového modelu na trh je naplánováno na polovinu roku 2015. Superb představuje od roku 2001 vrchol modelové palety značky Škoda, zatím se jich vyrobilo zhruba 700 000 v první a druhé generaci.

 

V současné době prochází nový Superb závěrečným testovacím programem, mimo jiné i v jižní Evropě. Automobil ale ještě nese „maskování“, jeho tvary budou plně odhaleny až při premiéře. Z uvolněných testovacích snímků je ale evidentní, že se nenaplní představy o výrazně dynamické linii Superbu, jak slibovaly rendery založené na studii Vision C. Automobilka nicméně hovoří v souvislosti s novinkou o novém designérském jazyku, zachována bude zcela jistě velkorysá nabídka prostoru pro nohy cestujících na zadních sedadlech či pro zavazadla. Parametrů střední třídy by již měla dosáhnout také vnitřní šířka.  

„Nová ŠKODA Superb je nejlepší vůz značky Škoda všech dob. Další generace naší vlajkové lodi osloví nové skupiny fleetových i privátních zákazníků. Kvality modelu Superb zvýrazňují hodnoty a předznamenávají budoucnost značky Škoda,“ říká Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland, předseda představenstva mladoboleslavské automobilky.

 

Napsal: redakce

 
superb-2015
 
 
 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz