iFLEET » Archiv

FLEET 2 / 2005

 
 

Vybrané články

Car policy: identifikace potřeb firmy

Car policy: identifikace potřeb firmy

 

Mnoho menších firem a podnikatelů má tendenci tento úvodní bod v procesu výběru a provozu firemních vozů podcenit nebo zcela vynechat a přejít rovnou k „nejzábavnější“ části, kterou je pro ně samotný výběr značky a... celý článek »

 
Aktuality

Aktuality

 

Škoda v německých fleetech Škoda se prosazuje ve vozových parcích německých firem. Podle časopisu Autoflotte patří mezi osm nejvyhledávanějších značek. Pomyslný žebříček sestavený auditorskou organizací Dataforce... celý článek »

 
Ekonomické chování jako image

Ekonomické chování jako image

 

Když se hovoří o zapojení firemních vozů do procesu tvorby image firmy, rozumí se tím většinou reprezentativní limuzíny a designérsky atraktivní automobily. Jenže pokud chce společnost vyslat svým klientům jasný signál,... celý článek »

 
Dvojitý zásah

Dvojitý zásah

 

Importér číslo jedna roku 2004 a největší evropská automobilka. Tak bychom mohli jednou větou charakterizovat Volkswagen. Značku, jejíž portfolio dnes již sahá od minivozu až po luxusní limuzínu a lehké užitkové vozy... celý článek »

 
Renault modus: bezpečný, hospodárný... a krásný

Renault modus: bezpečný, hospodárný... a krásný

 

Kdo bude v současné nabídce na trhu hledat nejmenší model s možností přestavby na N1, ten nutně skončí u Renaultu. Malý vůz s architekturou kategorie MPV sice nikdy nebude vysloveně fleetovým vozem, může však... celý článek »

 
Zpětný chod pro cestu vpřed

Zpětný chod pro cestu vpřed

 

V majetku firem a podnikatelů jsou mnohdy ukryty skryté provozní prostředky, které lze uvolnit zpětným leasingem a elegantně tak financovat rozvoj firmy, zásoby a podobně. Předmětem služby označované jako „Sale and... celý článek »

 
Barva podle přání

Barva podle přání

 

Změnit barvu karoserie automobilu není tak jednoduché. Příprava vozu k lakování je náročná, samotné lakování je zejména u menších a hůře vybavených lakoven z hlediska výsledné kvality sázkou do loterie. Řadu firem... celý článek »

 
Zabezpečení vozových parků

Zabezpečení vozových parků

 

Každý den je u nás odcizeno průměrně okolo osmdesáti vozů. I když se to vzhledem k téměř 4,3 milionu registrovaných osobních a lehkých užitkových vozů v České republice jeví jako počet zanedbatelný, je riziko odcizení v... celý článek »

 
A co dál?

A co dál?

 

Další články časopisu FLEET firemní automobily č. 2 / 05 si můžete přečíst v tištěném vydání časopisu. Chybí vám FLEET č. 2? Volejte 261 221 953. celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz