iFLEET » Archiv

FLEET 4 / 2005

 
 

Vybrané články

Paliva, problém nejen dneška

Paliva, problém nejen dneška

 

Vzrůst cen za barel ropy, ke kterému v posledním období došlo, představuje pro evropskou ekonomiku nebezpečnou situaci, která ji může stát spoustu peněz. Dopad na výši nákladů provozu firemních vozů se dostavil téměř... celý článek »

 
Hertz lease: sázka na flexibilitu

Hertz lease: sázka na flexibilitu

 

Domácí trh operativního leasingu je navzdory pozvolnému nárůstu stále ještě poměrně malým kolbištěm, na kterém se ovšem objevují stále noví a noví hráči. Jedním z nejnovějších je společnost Hertz Lease, která se... celý článek »

 
... a vaši knihu jízd, pane řidiči

... a vaši knihu jízd, pane řidiči

 

Řidičům firemních vozů se stává, že jsou při silničních dopravních kontrolách vyzváni dopravními policisty k předložení knihy jízd. Jsou povinni ji opravdu předložit, nebo jsou oprávněni odmítnout? Zákon o provozu... celý článek »

 
Car policy iii: stanovení způsobu financování vozového parku

Car policy iii: stanovení způsobu financování vozového parku

 

Peníze neleží na zemi, někdy ani na kontě. V případě pořizování automobilů to ale není problém: na trhu je dnes dostatek finančních produktů, které umožní snad každému zvolit optimální způsob financování vozového parku.... celý článek »

 
Teplo ve správný čas

Teplo ve správný čas

 

Nepříjemné pocity při usedání do vymrzlého interiéru vozu zná každý, i ten kdo má k dispozici vytápěnou garáž. Tu si bohužel nelze vzít na cesty s sebou, a tak často nezbývá, než v zimě čekat dlouhé minuty, než se... celý článek »

 
Když auto volá: chyťte zloděje!

Když auto volá: chyťte zloděje!

 

Na mapě se pohybuje symbol automobilu, za ním zůstávají body v podobě čtverečků. Z pohybu vozu lze vyčíst řadu údajů, třeba kdy byla jízda zahájena, jaká byla trasa a ujetá vzdálenost. Sledovací a vyhledávací systém... celý článek »

 
Automobilová logistika

Automobilová logistika

 

Pojem, který již zevšedněl. Po nějakých pěti, šesti letech na trhu u nás satelitní systémy již prakticky zdomácněly. Není divu. V naší malé republice bychom napočítali možná dvacítku výrobců či dodavatelů satelitních... celý článek »

 
Váš fleet favorit

Váš fleet favorit

 

To samozřejmě není vše. V posledním letošním FLEETu si přečtete řadu dalších článků, které vám pomohou lépe a efektivněji plánovat, řídit a spravovat vozový park vaší firmy. A pokud chce vaše firma rozšířit na závěr... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz