iFLEET » Archiv

FLEET 1 / 2006

 
 

Vybrané články

Hledejte paliva s pečetí

Hledejte paliva s pečetí

 

Kvalita paliva je pro bezproblémový provoz moderního automobilu velmi důležitá. Její jakost a soulad s normami však zákazník u výdejního stojanu nepozná. Orientace výhradně na značkové čerpací stanice není řešením,... celý článek »

 
Komunikace jako přidaná hodnota

Komunikace jako přidaná hodnota

 

Asistenční služby jsou pro mnoho provozovatelů vozových parků žhavým tématem. Tam, kde nejsou poskytovány formou outsourcingu v rámci komplexní správy vozového parku, existují možnosti zajištění od specializovaných... celý článek »

 
Nárazníky

Nárazníky

 

Lehká kolize v rychlosti jen necelých 20 km/h vás může stát klidně i více než 50 000 Kč, nehledě na to, že přijdete o svůj pojistný bonus a budete mít s vyřizováním celé záležitosti řadu dalších problémů. Proč?... celý článek »

 
Není plyn jako plyn

Není plyn jako plyn

 

Vozový park skupiny RWE sestává ze samostatných vozových parků společnosti RWE Transgas a šesti distribučních společností. Úhrnem čítá okolo dvou tisíc vozů nejrůznějších kategorií, od běžných malých automobilů až po... celý článek »

 
Nová pravidla silničního provozu

Nová pravidla silničního provozu

 

Domácí řidiče, tedy včetně těch firemních či řidičů z povolání, čeká od 1. července letošního roku jedna z nejzásadnějších legislativních změn v pravidlech silničního provozu. Účinnosti totiž nabude zákon č. 411/2005... celý článek »

 
Proč na silnicích umíráme...

Proč na silnicích umíráme...

 

Bezpečnost silničního provozu je jedním z hlavních témat moderního, správně provozovaného vozového parku. Vyspělé firmy, bez ohledu na vlastní velikost a počet vozů ve fleetu, mají definovánu svou „car policy“, tedy... celý článek »

 
řidiči v centru pozornosti

řidiči v centru pozornosti

 

Nehody firemních automobilů způsobují spoustu přímých i nepřímých nákladů. Pro vozový park velké mezinárodní společnosti je proto důležitý aktivní fleetový risk management. Ten je možný zajistit buď z firemních zdrojů... celý článek »

 
Silniční daň 2006

Silniční daň 2006

 

I když v letošním roce nedochází k žádným zásadním změnám, v silniční dani, je to oblast, které určitě stojí za to věnovat soustavnou pozornost. Zákon o silniční dani zaznamenal s účinností od 1. ledna 2006 několik... celý článek »

 
Výhodný pomocník

Výhodný pomocník

 

Využití satelitního navigačního systému GPS má dnes v automobilismu mnoho podob. Díky bouřlivému rozvoji mobilních telefonních sítí a datovým přenosům se navíc otevřely zcela nové možnosti. A kdo jiný by měl propojení... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz