iFLEET » Archiv

FLEET 4 / 2006

 
 

Vybrané články

Sázka hostů na domácí

Sázka hostů na domácí

 

Mexická společnost Nemak je jednou z těch, které do České republiky přilákal rozvíjející se autoprůmysl. V mostecké zóně Joseph postavila v roce 2002 moderní provoz, který produkuje 200 000 hliníkových hlav motorů... celý článek »

 
Benzina zvyšuje kvalitu

Benzina zvyšuje kvalitu

 

Pojedete tankovat palivo k Shellu, ÖMV či Benzině? Zdánlivě nelogická otázka, protože první dvě jmenované značky vnímají zákazníci jako prémiové, zatímco tu třetí jako sice všudypřítomnou, ale z hlediska standardu... celý článek »

 
Mpv a fleety

Mpv a fleety

 

Jednou rozvíjejících se kategorií osobních automobilů jsou velkoprostorové vozy, označované obecně zkratkou MPV (Multi Purpose Vehicle - víceúčelový vůz). Jsou synonymem rodinného využití automobilu ve volném čase a... celý článek »

 
Dacia logan

Dacia logan

 

Nízkonákladový model rumunsko-francouzské automobilky zaznamenal od svého uvedení na trh první modernizaci, na rumunský trh již byla uvedena také dlouho očekávaná verze s karoserií kombi, která nese označení MCV. Od... celý článek »

 
Patnáct procent uspořeno

Patnáct procent uspořeno

 

Logistický systém O2 Car Control si úspěšně razí cestu domácím trhem. K jeho zavádění přistoupila už řada menších i větších firem z nejrůznějších oborů činnosti a ohlasy na jeho funkčnost a přínos pro správu a ekonomiku... celý článek »

 
Drobnost, ale klíčová

Drobnost, ale klíčová

 

Klíče k automobilu považujeme za zcela běžnou součást vozu, která nevyžaduje žádnou údržbu a snad ani nemá právo na poruchu. Jenže dnešní klíč moderního automobilu představuje ve své podstatě elektronické zařízení, a ta... celý článek »

 
Jak bylo, jak bude?

Jak bylo, jak bude?

 

Operativní leasing je tématem dneška Operativní leasing je na našem trhu dostupný již deset let. Během tohoto období se podařilo leasingovým společnostem zajistit alespoň základní obecné povědomí o této službě mezi... celý článek »

 
Systémy pro bezpečí i komfort

Systémy pro bezpečí i komfort

 

Automobily jsou stále technicky komplikovanější, výrobci nabízejí v cenících řadu prvků výbavy označené často záhadnými zkratkami a názvy. Při výběru vozu do firemního autoparku je určitě dobré vědět, co který z nich... celý článek »

 
Investujte do řidičů

Investujte do řidičů

 

Snižování nákladů na provoz služebních vozidel je jedním z hlavních úkolů každého fleetmanažera. Prostředků, jak tohoto cíle dosáhnout, je více. Fleetmanažeři mohou svými rozhodnutími a následnými investicemi ovlivňovat... celý článek »

 
Sázka na hodnoty

Sázka na hodnoty

 

Jen málokterá značka má dnes tak tradiční a jasnou filozofii, jako Volvo. Navzdory velkému posunu v oblasti designu vyznává švédská automobilka stejné hodnoty, jako v době svého zrodu. Zejména bezpečnost, kterou... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz