iFLEET » Archiv

FLEET 3 / 2007

 
 

Vybrané články

Informace jsou motorem fleetů

Informace jsou motorem fleetů

 

Informační technologie jsou dnes jedním z nejdůležitějších faktorů efektivity fungování podniku. K jejich využívání se samozřejmě trochu jinak staví drobný živnostník, malá firma s deseti zaměstnanci, obchodní firma s... celý článek »

 
české leasingovky operativní leasing umějí

české leasingovky operativní leasing umějí

 

Jedním z důležitých poslání operativního leasingu je optimalizace nákladů. Kolem cen se točí i rozhodování o budoucím poskytovateli. Jako u většiny služeb vítězí ten, kdo je informovanější. Při troše štěstí to může být... celý článek »

 
Sázka na nezávislost

Sázka na nezávislost

 

Společnost Business Lease, jeden z hlavních hráčů na poli operativního leasingu u nás, vloni prošla zásadní změnou své corporate identity. Nové logo a nový slogan měly signalizovat, že se společnost posouvá do dalšího... celý článek »

 
Doklady a výbava – co je a co není povinnost

Doklady a výbava – co je a co není povinnost

 

Zkušenosti z policejních kontrol a též z poznatků řidičů ukazují, že v oblasti dokladů, které jsou řidiči povinni mít při řízení motorového vozidla u sebe, existují nejasnosti. A to jak u řidičů, tak u policistů.... celý článek »

 
Hybridní perspektivy

Hybridní perspektivy

 

Alternativní způsoby pohonu automobilů se dnes dělí na dva základní druhy: na ty, které i nadále využívají spalovacího motoru a na ty, které s ním již vůbec nepočítají. Do té první patří dnešní hybridní systémy a také... celý článek »

 
Mercedes-benz c220cdi

Mercedes-benz c220cdi

 

Na novou generaci třídy C, která je prodejním tahounem Mercedesu, už řada příznivců značky netrpělivě čekala. Novinka jejich očekávání odměnila atraktivním vzhledem i propracovanými detaily. Mercedes-Benz je... celý článek »

 
Petrochemici palivem nehýří

Petrochemici palivem nehýří

 

Paramo Pardubice je tradičním výrobcem ropných produktů u nás. V posledních letech byly vynaloženy značné prostředky na modernizaci výroby a zlepšení pracovních podmínek. Ani firemní autopark se nemá za co stydět. Je... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz