iFLEET » Archiv

FLEET 2 / 2008

 
 

Vybrané články

Jak nezvyšovat již vzniklou škodu?

Jak nezvyšovat již vzniklou škodu?

 

Obecně se dá říci, že máme téměř stoprocentní šanci předcházet škodám. Ale jak to? Z dostupných statistik vyplývá, že z 92 % je příčinou vzniku škody lidský faktor, tedy chybné chování člověka. Technické závady se na... celý článek »

 
Jeden svět nestačí

Jeden svět nestačí

 

Výraz manažerský automobil je většinou chápán jako synonymum luxusní limuzíny. Příčinou je nepřesná představa o tom, co je nutno chápat pod pojmem manažer. Často veřejnost nerozlišuje mezi manažery a soukromými... celý článek »

 
Jak na soukromé kilometry?

Jak na soukromé kilometry?

 

Není ničím výjimečným, že zaměstnavatel umožňuje svým zaměstnancům používání služebního vozidla také pro soukromé cesty. Jedná se o jednu z forem zaměstnaneckých výhod, která ovšem rozhodně něco stojí a daňová úprava ji... celý článek »

 
Chce to systém!

Chce to systém!

 

Akciová společnost Simac Technik ČR a.s. je systémovým integrátorem, což znamená, že pro své zákazníky integruje hardwarová a softwarová řešení od počítačových sítí až třeba po datová úložiště a infrastrukturu pro... celý článek »

 
Když řidič není „ve své kůži“

Když řidič není „ve své kůži“

 

Automobilová doprava je stále důležitější součástí běžného života. Jízda automobilem je preferována kvůli vyššímu osobnímu komfortu, časovým výhodám, operativnosti a dalším výhodám, které nabízí oproti jiným formám... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz