iFLEET » Archiv

FLEET 1 / 2009

 
 

Vybrané články

První pomoc

První pomoc

 

Dopravní nehoda či porucha vozidla přichází zcela nečekaně a většinou v nejnevhodnější dobu. Na minimalizování jejich následků se lze ale připravit předem. Jednou z možností je zajistit si asistenční službu. Ty nabízejí... celý článek »

 
Pro dopravní informace na internet

Pro dopravní informace na internet

 

Jedním z předpokladů úspěšné přepravy z bodu A do bodu B jsou informace o dopravní situaci na trase cesty. Každý řidič se s nimi setkává denně, nejčastěji zřejmě v podobě krátkého hlášení v rozhlase. Jejich kvalitním a... celý článek »

 
úspory pro flexibilitu

úspory pro flexibilitu

 

Společnost Vodafone je nejmladším mobilním operátorem na našem trhu. Transformovala se z předchozího operátora Oskar a v průběhu posledních let významně rostla. S ní rostl i její vozový park a stejně tak rostly nároky... celý článek »

 
Jen si tak trochu dýchnout

Jen si tak trochu dýchnout

 

Od počátku letošního roku platí nová pravidla při zjišťování hladiny alkoholu v krvi u řidičů. Policii stačí již pouhé výsledky z dechového analyzátoru a krevní zkouška již pro zjištění stavu není nutná. Na Nový rok... celý článek »

 
Uplatňování dph u leasingu v roce 2009

Uplatňování dph u leasingu v roce 2009

 

Novela zákona čís. 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty, která vstoupila v platnost dnem 1. 1. 2009 (zákon 302/2008 Sb.), přináší řadu novinek. Jednou z oblastí zákona, která doznala změn, je i část týkající se... celý článek »

 
Fleet europe barometer 2008

Fleet europe barometer 2008

 

V období od 28. června do 27. července 2008 proběhl mezinárodní fleetový výzkum organizovaný specializovaným mezinárodním magazínem Fleet Europe. Partnerem tohoto vydavatelství a garantem výzkumu pro Česku republiku je... celý článek »

 
Systémy pro bezpečnost lehkých užitkových vozidel

Systémy pro bezpečnost lehkých užitkových vozidel

 

Rozvoj obchodu, výroby a služeb s sebou přináší výrazný nárůst objemu přepravovaného zboží, který po silnicích zajišťuje kromě nákladních vozidel také stále větší počet lehkých užitkových vozidel. Ta mají nejčastěji... celý článek »

 
Aktivnější přístup a lepší služby

Aktivnější přístup a lepší služby

 

Značka Hyundai prošla v loňském roce významnými změnami, jak z hlediska modelové nabídky, tak z hlediska organizačního. Nový fleet manažer Radomír Němeček věří, že v následujícím období dokáže oslovit dalšími změnami,... celý článek »

 
Možnosti úspor

Možnosti úspor

 

Hledání úspor v rámci vozového parku je rozmanitou činností, závislou navíc na aktuální míře vyspělosti systému jeho správy, jeho struktuře, systému provozu a samozřejmě také způsobu financování. Společnosti, které... celý článek »

 
Ukončování vozidel v operativním leasingu

Ukončování vozidel v operativním leasingu

 

Financování vozidel formou operativního leasingu má poměrně jasně vymezené nákladové položky. Často jsou ale na počátku opomíjeny náklady spojené s nadměrným opotřebením vozidla po jeho vrácení zpět leasingové... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz