Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 16. dubna 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

ŠkoFIN si vybral

Leasingová společnost ŠkoFIN (Volkswagen Financial Services) snížila počet dodavatelů produktů a služeb v oblasti pneuservisu z pěti na dva. Ve výběrovém řízení uspěly společnosti ContiTrade Services a Goodyear Dunlop Tires Czech, respektive jejich servisní koncepty BestDrive a 4Fleet... celý článek »

Fleetové pondělí s úspěchem

Letošní sezonu specializovaných fleetových setkání pořádaných magazínem FLEET firemní automobily zahájila netradičně akce, pořádaná v rámci Autosalonu na brněnském výstavišti. Akce komornějšího rozsahu, než jsou dnes již dobře známé Dny s Fleetem, přilákala do Brna celkem 107 účastníků rozdělených... celý článek »

Nominace do finále

Do závěrečné fáze vstupuje nominační proces letošního ročníku ankety o Firemní auto roku v rámci ALD Automotive Fleet Awards 2013. V této chvíli je již závazně nominováno přes 40 vozů, přičemž několik výrobců ještě své nominace neodevzdalo. Celkový počet nominovaných vozů se bude pohybovat mezi 50... celý článek »

Jakým způsobem ve firmě řešíte drobná poškození vozidel (oděrky na laku). Dáváte je k úhradě uživatelům? Musí být auta vždy bez oděrek, nebo se drobná poškození akceptují a případně se nechají opravit najednou před odprodejem vozu?

Bc. Jan Kříž, obchodní manažer a člen představenstva JASS a.s. Podle mého názoru drobná poškození karoserie značně znehodnocují vozidlo a co je možná ještě horší, poškozené vozidlo označené logem podniku vede k dalšímu poškození - a to poškození pověsti podniku. Proto je k nim u nás... celý článek »

Škodovka zvýšila odbyt, zisk kvůli investicím klesl

Domácí automobilka v loňském roce vydělala o 4,5 procenta méně, než v roce 2011. Konkrétně 15, 4 miliardy korun. Tržby naopak stouply o čtyři procenta na 262,6 miliardy, neboť zákazníci odebrali rekordní počet 939 200 aut (nárůst o 6,8 procenta).... celý článek »

Novinky pro Volvo V40

Volvo připravilo pro svůj model V40 v rámci modelového roku 2014 několik novinek. Patří mezi ně rozšíření dostupnosti pohonu všech kol u modelu Cross Country a další snížení udávaných emisí CO2. Zákazníci si také mohou objednávat nový systém Sensus... celý článek »

České dráhy si pronajmou od LeasePlanu 281 aut

České dráhy obmění svůj vozový park. Nikoli železniční, ale automobilový. Celkem 281 nových vozidel pořídí formou operativního leasingu a dodá je LeasePlan, který čtyřkolové výběrové řízení na veřejnou nadlimitní zakázku vyhrál. Rozhodla nejnižší... celý článek »

Představujeme Webdispečink, Hlavního partnera Dne s Fleetem 2013-jaro

Služba Webdispečink společnosti Princip a.s. je letošním partnerem jarního Dne s Fleetem, tradiční akce časopisu FLEET firemní automobily, která se koná 15. května 2013 v golfovém areálu Kaskády v Kuřimi u Brna. Společnost Princip a.s., jako... celý článek »

Hlasujte

Kterou nákladovou položku sledujete ve vozovém parku především?
Rozdíl mezi vstupní a zůstatkovou cenou0%
 
Náklady na pohonné hmoty0%
 
Vstupní cena0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Aby auta nemizela
  • Trojí volba jako standard
  • Ivan Hodáč: Nepochopili jsme globalizaci...

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr