Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 6. června 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Regionální fleetové semináře

Časopis FLEET firemní automobily a server www.ifleet.cz pořádají regionální fleetové semináře pro pracovníky správy a řízení vozových parků z krajů Jihočeský, Vysočina, Pardubický a Královehradecký. Zúčastnit se však mohou i zájemci se sídlem v jiných krajích. Den vyplní odborné přednášky, diskuze a testování osobních a lehkých užitkových vozů partnerské značky Ford. Vyberte si termín a místo a registrujte se pomocí těchto stránek. Více viz první článek v tomto newsletteru.

 

 

FLEET uspořádá regionální fleetové semináře

Časopis FLEET firemní automobily ve spolupráci se serverem ifleet.cz uspořádá ve dnech 18. – 20. června 2013 regionální semináře pro pracovníky správy vozových parků v krajích Jihočeský, Vysočina Pardubický a Královehradecký. Semináře jsou jednodenní a účast je... celý článek »

Webdispečink Den s Fleetem 2013: přes čtyři sta účastníků a 117 automobilů

Ve středu 15. května se v golfovém centru Kaskáda odehrál letošní první, celkově však již jubilejní desátý Den s Fleetem, tentokrát pod názvem Webdispečink Den s Fleetem 2013 – jaro. Do špičkového golfového centra nedaleko Brna se sjelo celkem bezmála 430 fleetových manažerů, členů top managementu... celý článek »

Ve Zlínském kraji mají šest nových sanitek VW Transporter

Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje zařadila do svého vozového parku šest nových sanitních vozidel na základě osvědčeného modelu Volkswagen Transporter T5. celý článek »

Jak zavést GPS monitoring

Jak si vybrat z nabídky GPS monitorovacích systémů na trhu? Jaké druhy služeb od něj požadovat? Jak vyhodnocovat úspory, které přinese? A jakým způsobem řešit pokusy zaměstnanců, kteří chtějí jeho správnému fungování zabránit? Pomocí příkladů z praxe odpovídá na otázky specialista na správu velkých... celý článek »

„Top ten“ trendů fleet managementu

Posledních deset let s sebou přineslo řadu trendů a změn, které se staly výzvou i pro zkušené správce vozových parků. Od technologické revoluce přes nestálost cen pohonných hmot až po dopady, které s sebou přinesla legislativa zaměřená na ochranu životního prostředí. Fleetový sektor tak proběhl... celý článek »

Hyundai nabízí pomoc obětem povodní

Majitelům vozů Hyundai, jejichž vozidlo bylo poškozeno povodní, nabízí Hyundai zdarma prohlídku stavu jejich vozu. V případě nutnosti opravy poškozeného vozidla má zákazník možnost využít zvýhodněnou cenu za opravu jeho vozu. celý článek »

Hlasujte

Kterou nákladovou položku sledujete ve vozovém parku především?
Rozdíl mezi vstupní a zůstatkovou cenou 58%
 
Náklady na pohonné hmoty 29%
 
Vstupní cena 15%
 

Více »

V tomto čísle

  • Jak zavést GPS monitoring
  • „Top ten“ trendů fleet managementu
  • Přijďte k nám, já Vám dám…

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr