Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 9 | Datum: 6. září 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

CCS Den s Fleetem 2013 – podzim již příští týden

Ve čtvrtek 12. září se koná podzimní fleetové setkání pod záštitou časopisu FLEET firemní automobily, CCS Den s Fleetem 2013 – podzim. Na největší akci svého druhu v ČR je přihlášeno na 300 hostů z řad fleetových operátorů a dalších více než 100 zástupců dodavatelů z nejrůznějších dodavatelských odvětví. Počet hostů se dále zvýší o členy odborné poroty ankety o Firemní auto roku 2013, která probíhá v rámci ALD Automotive Fleet Awards 2013. Celkově tedy přijede do Golf & Spa resortu Kunětická hora až 500 účastníků.

K dispozici bude 118 testovacích vozů, z nichž více než polovina je nominována do ankety o Firemní auto roku. Součástí akce je jako tradičně konference, na níž vystoupí řada odborníků na fleet management a zástupci partnerů. Paralelně s CCS Dnem s Fleetem proběhne též golfový turnaj Fleet on Green, který měl premiéru na jaře v Kuřimi.

Ford představuje prémiový program Vignale

Ford se před několika lety zbavil celé své kdysi pečlivě budované skupiny prémiových značek a na evropských trzích tak nemá náročnějším zákazníkům, kteří se chtějí výrazněji odlišit, co nabídnout. Změnit by to měl nový program s názvem Vignale, který se vedle samotného produktu zaměří také na péči... celý článek »

Nová CNG stanice na D5

V pondělí 2. září byla slavnostně otevřena v pořadí 48. veřejná plnicí stanice na stlačený zemní plyn (CNG). Jedná se o CNG stanici Králův Dvůr u Berouna. Na dálnici D5 tak jsou nyní již dvě tyto stanice. celý článek »

Poště dodá 400 užitkových aut Peugeot. Vyhrál tendr.

V letošním roce vypsala Česká pošta výběrové řízení na dodávku 400 užitkových automobilů. Volba padla na značku Peugeot a její osvědčené užitkové modely Partner a Boxer. celý článek »

O bezpečnostní značení skel je zájem

Společnost Cebia, která se zabývá prověřováním a zabezpečením vozidel, letos v srpnu provedla bezpečnostní značení skel u třísettisícího vozidla. Tento způsob zabezpečení poskytuje společnost pod značkou OCIS již více než 20 let. Jen za loňský rok Cebia označila přes 25 000 převážně nových vozidel.... celý článek »

Čtyři miliony octavií

Automobilka Škoda vyrobila čtyřmiliontý vůz modelové řady Octavia. Jubilejní automobil, Octavia třetí generace v odstínu Race Blue, sjel včera z výrobní linky v hlavním výrobním závodě v Mladé Boleslavi. Automobilka počítá pouze novodobé octavie, tedy ty, které jsou ve výrobě od roku... celý článek »

Hlasujte

Využíváte ve správě fleetu služeb autopůjčoven?
Ne, tuto službu nevyužíváme nikdy 29%
 
Využíváme výjimečně v případě nenadálých výpadků vlastních aut 29%
 
Namísto velkého car poolu si ve špičkových situacích pomůžeme auty z půjčovny 29%
 
Ano, spolupracujeme s konkrétní autopůjčovnou na pravidelné bázi 15%
 

Více »

V tomto čísle

  • Jak na letenky?
  • Double impact
  • Velký šéf
  • Nervy na pochodu
  • 2D vs. 3D, aneb meze a dimenze unifikace

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr