Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 15. ledna 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

BMW: mírný pokles prodejů, přesto spokojenost

Na bilanční tiskové konferenci značky BMW se šéf domácího zastoupení Josef Reiter tvářil spokojeně: přestože značka zaznamenala na našem trhu mírný pokles (- 4,3 %), bylo to méně, než o kolik oslabil celý trh s osobními vozy (-5,1 %). BMW jako takové se navíc v roce 2013 výrazně přiblížilo hranici... celý článek »

Škoda nabízí pro Superb Combi outdoorový paket

Na model Superb Scout sice asi nedojde, Škodovka však namísto toho nabízí nově outdoorový paket. Jeho kombinací s podvozkem pro špatné cesty a pohonem všech kol tak lze vytvořit ze Superbu Combi automobil schopný provozu i v lehčím terénu. celý článek »

Volkswagen na českém trhu s LUV oslabil

V České republice prodal loni Volkswagen Užitkové vozy dle statistiky Svazu dovozců automobilů 1606 vozidel, což je o 471 (resp. 23 %) méně než v roce 2012. V důsledku toho se podíl značky na trhu snížil o cca 4 procentní body. Trh N1 byl loni v Česku mírně pod výsledkem roku 2012, konkrétně o 1,29... celý článek »

Nový SEAT Leon ST od 329 900 Kč

Automobilka SEAT uvedla na český trh novinku jménem Leon ST. Až doposud bylo toto jméno vyhrazeno sportovně laděným hatchbackům, nyní se přidává také provedení kombi. Sportovním kombíkem chce španělská značka oslovit ty, pro které jsou tradiční kombíky masových značek příliš nudné a málo... celý článek »

Citroën nabízí nové výhody na užitkové vozy

Citroën připravil ve spolupráci se svou finanční společností PSA Finance na začátek letošního roku novou akční nabídku na užitkové vozy. Tvoří ji dva dotované úvěrové produkty: úvěr s úročením 2,9 %, nebo úvěr s předplacenou kartou CCS na palivo v hodnotě 25 000 Kč s... celý článek »

Další koncept Volva: Concept XC Coupé

Volvo podává veřejnosti po dávkách obraz své nejbližší budoucnosti. Další „ochutnávkou“ je Volvo Concept XC Coupé. Automobil, který je inspirován designem moderní sportovní výstroje, demonstruje bezpečnostní technologie postavené na nové modulární architektuře Volvo. celý článek »

Huawei předvedl LTE telematickou automobilovou jednotku

Společnost Huawei, dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a koncových zařízení, představila na veletrhu CES 2014 novou škálu zařízení podporujících standard 4G LTE. Huawei mimo jiné na veletrhu demonstroval telematické řešení ME909T, představené poprvé 4. prosince... celý článek »

První fotografie nového Peugeotu 308 SW

Peugeot nenechal veřejnost dlouho na pochybách a brzy po uvedení nového modelu 308 na trh přispěchal také s provedením kombi, označeným tradičně jako SW. Novinka bude ve světové premiéře představena na autosalonu v Ženevě, na trhu se objeví v průběhu letošního jara. celý článek »

Hlasujte

Využíváte ve správě fleetu služeb autopůjčoven?
Ne, tuto službu nevyužíváme nikdy 41%
 
Využíváme výjimečně v případě nenadálých výpadků vlastních aut 32%
 
Namísto velkého car poolu si ve špičkových situacích pomůžeme auty z půjčovny 21%
 
Ano, spolupracujeme s konkrétní autopůjčovnou na pravidelné bázi 7%
 

Více »

V tomto čísle

  • Už se to veze!
  • Kladný základ
  • Nepřepálené pojistky
  • Král prostoru
  • Sázka na crossovery
  • Pravidla boje

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr