Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 23. dubna 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové vydání FLEET a jarní Den s Fleetem za dveřmi

Právě vychází nové vydání časopisu FLEET firemní automobily, určené všem, kdo ve firmách pořizují a spravují vozové parky. Podívejte se na ukázky některých článků. Předplatné  si můžete objednat zde, do konce dubna s bonusem 500 Kč na palivo či jiný sortiment na čerpacích stanicích Agip, pokud si objednáte předplatné na dva roky. Navštivte Den s Fleetem 2014 - jaro, tradiční setkání manažerů vozových parků a jejich dodvatelů. Přihláška zde. Do soutěže Hankook Firemní auto roku 2014 bylo letos nominováno 62 osobních a lehkých užitkových automobilů.

Nový Peugeot Boxer: robustní a úsporný

Značka Peugeot představuje novou generaci svého největšího užitkového modelu. Boxer je tak dalším z řady modelů, u kterých francouzská automobilka obměnila a modernizovala svou nabídku. Užitkový automboil musí být především splehlivý a úsporný. Obojí Peugeot nenechal náhodě a kvality nového Boxeru... celý článek »

Lexus NX oficiálně

Lexus představil na autosalonu v Pekingu svůj nový kompaktní crossover, který zaujme svým designem. Ten přenesli konstruktéři z konceptu LF-NX a vytvořili tak výrazný model, který doplní stávající nabídku Lexusu o vůz menší velikosti, než je RX. K dispozici bude od druhé poloviny letošního... celý článek »

Leporelo

Ford provedl se svou nabídkou užitkových aut něco jako akci „kulový blesk“. Ve velmi krátké době obnovil obě dvě dosavadní modelové řady a nádavkem přidal dvě další. Nyní tedy pokrývá svými čtyřmi modely celé myslitelné spektrum užitkových vozů kategorie N1 a navíc má u každé řady i specifické... celý článek »

Fleetový fenomén

Není asi typičtějšího fleetového auta než kombi nižší střední třídy. A neplatí to pouze o našem trhu. Evropa kombíky miluje a kdo je v nabídce nemá, ten ztrácí zejména u firem body. celý článek »

Od pneumatik po klimatizaci

Pod pojmem pneuservis si většina řidičů představí jednoduchou dílnu, do které přijede v ideálním případě dvakrát do roka při sezonním přezouvání. Jenže pneuservisy procházejí zajímavým vývojem, kterým začínají konkurovat i klasickým servisům. celý článek »

Zpátky na trať

Peugeot patří k nejstarším automobilovým značkám na světě. Jeho historie zná období vzestupů i propadů, v současnosti se sice nemůže příliš chlubit finančními výsledky, ale zdá se, že je na správné cestě, jak to změnit. Jeho poslední modely jsou vesměs velmi úspěšné a značka posiluje svou pozici i... celý článek »

Proti proudu času

Havarijní pojištění je poměrně běžným nástrojem fleetového risk managementu. Jeho úkolem je minimalizovat finanční ztráty spojené s poškozením, zničením nebo odcizením vozidla. Slovo minimalizovat je namístě, protože zcela tyto ztráty nepokrývá. Alespoň ne ve své standardní... celý článek »

Hlasujte

Využíváte ve firmě pojištění GAP?
Ano, využíváme pro celý vozový park 50%
 
Ano, využíváme pro vybrané automobily 0%
 
Ne, nevyužíváme vůbec 50%
 
Nevím, o co se jedná... 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Leporelo
  • Fleetový fenomén
  • Od pneumatik po klimatizaci
  • Zpátky na trať
  • Proti proudu času

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr