Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 2. května 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Hankook Firemní auto roku 2014. Nominace uzavřeny

Celkem 63 modelů osobních a lehkých užitkových vozů - o jeden více než loni - nominovali čeští importéři do soutěže o Hankook Firemní auto roku v rámci ALD automotive Fleet Awards 2014. Podívejte se níže  na seznam všech nominací. Poprvé budou k dispozici porotcům i všem ostatním účastníkům na jarním Dni s Fleetem, který se koná již za necelé dva týdny - 14. května - v hotelu Kaskáda v Kuřimi. Jste již přihlášeni na hlavní fleetovou akci letošního jara?  Pokud ne, stačí vyplnit on-line přihlášku na www.ifleet.cz

 

 

 

Kdo se letos utká o titul Hankook Firemní auto roku?

Letošní ročník ankety Hankook Firemní auto roku se opět těší zájmu automobilek, které do něj nakonec nominovaly 63 automobilů. Nejsilněji je letos obsazena kategorie referentských aut, kde se sešlo 26 nominací. Mezi manažerskými automobily je ale jen o jednu nominaci méně a v kategorii lehkých... celý článek »

 

 

 

 

 

 

 

LeasePlan nabízí operativní leasing přes internet

Společnost LeasePlan začala nabízet operativní leasing přes internet. Služba má název LeasePlan Go a je určena především podnikatelům, malým a středním firmám a drobným živnostníkům. celý článek »

Superby pro ředitele České filharmonie a Národního divadla

Automobilka Škoda dlouhodobě spolupracuje s Národním divadlem a Českou filharmonií a jedním z projevů její podpory se stalo také poskytnutí vozů Superb ředitelům.těchto významných kulturních institucí. celý článek »

Operativní leasing přímo od Fordu

Společnost FCE Credit, s.r.o., přichází po úvodní testovací fázi se zcela novým finančním produktem nazvaným Ford Lease. Plnohodnotný operativní leasing doplní široké portfolio služeb, které společnost na českém trhu nabízí už od roku 1998. celý článek »

Nový Peugeot Boxer: robustní a úsporný

Značka Peugeot představuje novou generaci svého největšího užitkového modelu. Boxer je tak dalším z řady modelů, u kterých francouzská automobilka obměnila a modernizovala svou nabídku. Užitkový automboil musí být především splehlivý a úsporný. Obojí Peugeot nenechal náhodě a kvality nového Boxeru... celý článek »

Lexus NX oficiálně

Lexus představil na autosalonu v Pekingu svůj nový kompaktní crossover, který zaujme svým designem. Ten přenesli konstruktéři z konceptu LF-NX a vytvořili tak výrazný model, který doplní stávající nabídku Lexusu o vůz menší velikosti, než je RX. K dispozici bude od druhé poloviny letošního... celý článek »

V tomto čísle

  • Leporelo
  • Fleetový fenomén
  • Od pneumatik po klimatizaci
  • Zpátky na trať
  • Proti proudu času

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr