Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 9 | Datum: 12. června 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Hlasujte v internetové anketě Hankook Firemní auto roku 2014

Ankety ALD Automotive Fleet Awards 2014 a s ní spojená Hankook Firemní auto roku 2014 jsou v plném proudu. Po úspěšném prvním testovacím dni se nyní může do hlasování zapojit také široká veřejnost. celý článek »

Podívejte se na video z jarního Dne s Fleetem

14. května proběhl v golfovém areálu Kaskáda Den s Fleetem 2014 - jaro, tradiční setkání správců vozových parků a jejich dodavatelů. celý článek »

Kia zahájila výrobu elektrického Soulu EV pro evropské trhy

Automobilka Kia zahájila sériovou výrobu elektromobilu Kia Soul EV. První vozidla jsou určena pro vybrané evropské trhy, prodej v Evropě včetně České republiky bude zahájen ve druhé polovině letošního roku. Soul EV je vyráběn v korejském závodě Kia Gwangju a zpočátku se počítá s výrobou 5000... celý článek »

Plyn vs. plyn

Benzin a nafta jsou v silniční dopravě dominantními palivy a jejich hegemonii ještě dlouho nic nenaruší. Seriózní alternativy ale existují a se stoupající cenou obou hlavních paliv pošilhává po levnější stále více firem... celý článek »

Velké plány

Když se řekne „německé auto“, padají v první řadě jména jako Mercedes, BMW, Volkswagen... Opel stojí tak trochu stranou. Ne, že by široká veřejnost vnímala, že je vlastněn americkou automobilkou General Motors. Spíš proto, že si prošel problematickým obdobím, kdy neměl dostatečně „německý“ produkt.... celý článek »

Nástavbu nejen na stavbu

Vyznat se v nabídce užitkových aut je podstatně náročnější než u aut osobních. U nich se totiž nemůže stát, že budeme vybírat ze tří různých délek karoserie a rozvoru, tří až pěti různých provedení karoserie, dvou výšek střech, několika hmotnostních provedení a kdoví čeho ještě. A stejně to někdy... celý článek »

Poprvé, podruhé a...

Většina firem si klade otázku, jak co nejlépe prodat svá ojetá firemní vozidla. Existuje celá řada více či méně efektivních možností a prodejních kanálů. Cestou k maximalizaci prodejní ceny vozidla při poměrně malé administrativní zátěži je elektronická aukce. celý článek »

Dobrý zvuk pro nové Volvo XC90

Nová generace Volva XC90 nabídne řidičům jeden z nejlepších audio systémů dostupných v automobilovém světě. Automobilka se totiž spojila při jeho vývoji s renomovaným britským výrobcem audio vybavení Bowers & Wilkins. celý článek »

Volkswagen nabízí elektrický Golf za 900 tisíc

Volkswagen uvádí na český trh svůj druhý elektromobil. Po malém Upu je to větší e-Golf, který nabízejí dva autorizovaní prodejci elektromobilů značky Volkswagen: Auto Jarov a Porsche Brno. Elektrický golf stojí 899 900 Kč včetně DPH. celý článek »

Velké plány Opelu: DRIVE!2022

Opel představil svou aktualizovanou rozvojovou strategii DRIVE!2022. Automobilka si stanovila několik strategických cílů, mezi které patří docílení osmiprocentního tržního podílu na evropském trhu (společně se značkou Vauxhall) do roku 2022. Důraz je přitom kladen na udržitelný růst a... celý článek »

Hlasujte

Využíváte ve firmě pojištění GAP?
Ano, využíváme pro celý vozový park 25%
 
Ano, využíváme pro vybrané automobily 25%
 
Ne, nevyužíváme vůbec 50%
 
Nevím, o co se jedná... 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Víte, kdo já jsem?
  • Plyn vs. plyn
  • Velké plány
  • Nástavbu nejen na stavbu
  • Poprvé, podruhé a...

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr