Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 10 | Datum: 3. července 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Hlasujte v internetovém hlasování o Hankook Firemní auto roku 2014

I Vy můžete rozhodnout o nejoblíbenějších firemních autech v ČR v internetovém hlasování. Prohlédněte si nominované vozy a hlasujte na www.firemniautoroku.cz nebo klikněte na odkaz na www.ifleet.cz

Registrujte se již nyní na T-Mobile Den s Fleetem 2014-podzim, který proběhne dne 11. září 2014 na Kunětické hoře. Registrace zde.

Hezké léto!

Infiniti a Mercedes vyvinou společně kompaktní vozy

Aliance automobilek Renault-Nissan rozšiřuje vzájemnou spolupráci s německým Daimlerem o společný vývoj prémiových kompaktních aut pro značky Mercedes-Benz a Infiniti. Generální ředitel aliance Renault-Nissan Carlos Ghosn a generální ředitel společnosti Daimler AG Dieter Zetsche to oznámili... celý článek »

Takto bude vypadat Toyota na palivové články

Na prezentaci pro média v Tokiu odhalila včera Toyota vnější design a japonské ceny svého nového sedanu na vodíkové palivové články, jenž se na loňském autosalonu v Tokiu poprvé ukázal v podobě konceptu. celý článek »

EcoBoost od Fordu je potřetí motorem roku

Motor 1.0 EcoBoost od Fordu byl potřetí v řadě oceněn jako „Motor roku 2014“. V prestižní anketě International Engine of the Year bodoval díky své charakteristice, výkonu, nízké spotřebě, kultivovanosti a technickým řešením. celý článek »

Android na palubách seatů

SEAT je další automobilkou, která vstoupila do aliance OAA (Open Automotive Alliance), která sdružuje významné technologické společnosti a výrobce automobilů, pracující na integraci chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android do osobních automobilů. celý článek »

J.D. Power: nejspokojenější jsou majitelé Mercedesů třídy B

Mercedes-Benz třídy B zvítězil ve svém segmentu ve studii spokojenosti zákazníků, kterou uskutečnila organizace J.D. Power. Vysoká spokojenost zákazníků se odráží také v prodejních číslech: Od uvedení na trh v roce 2005 předal Mercedes-Benz zákazníkům po celém světě více než milion vozů třídy... celý článek »

Pětice nových superbů pro Pražský hrad

Na Pražském hradu obnovili vozový park. Škodovka dodala Správě Pražského hradu pět nových vozů Superb. Tři tyto vozy jsou již rok součástí flotily prezidenta České republiky a pětice nových vozů vystřídá ty stávající. Výběrové řízení na obnovu vozového parku Pražského hradu vyhrála Škoda v silné... celý článek »

Hlasujte

Jak v současnosti vnímáte auta na CNG?
S tímto druhem pohonu vůbec nepočítáme 29%
 
Uvažujeme o nich, ale čekáme až se zvýší počet plnicích stanic 43%
 
Na zkoušku jsme nějaká auta pořídili 0%
 
Auta na CNG již ve vozovém parku využíváme 29%
 

Více »

V tomto čísle

  • Víte, kdo já jsem?
  • Plyn vs. plyn
  • Velké plány
  • Nástavbu nejen na stavbu
  • Poprvé, podruhé a...

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr