Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 11 | Datum: 6. srpna 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Volvo V60 Plug-in Hybrid: žádné kompromisy

Elektrické a hybridní automobily dosud zaznamenaly řadu ústupků co se týká prostoru v interiéru, vybavení nebo třeba délky dojezdu. Volvo V60 Plug-in Hybrid jako první „hybrid“ tato omezení překonalo a dokázalo hladce skloubit zdánlivě neslučitelné vlastnosti. Po svém úspěšném světovém entrée v... celý článek »

Mercedes-Benz S600 Plug-in Hybrid přichází na český trh

Mercedes-Benz S 500 PLUG-IN HYBRID má již svoji českou cenu. Limuzína luxusní třídy, u které se skví v údaji o průměrné normované spotřebě hodnota 2,8 l/100 km, přijde na 2 888 270 Kč. celý článek »

Jaguar XE: nejúspornější provedení bude jezdit za 3,8 l/100 km

Jaguar pilně připravuje veřejnost na příchod nového modelu XE, sportovního sedanu prémiové střední třídy, jehož světová premiéra se bude konat 8. září v Londýně. Karoserii tvoří ze 75 % vysokopevnostní hliník s názvem RC 5754 a Jaguar XE je prvním automobilem, který jej ve své konstrukci... celý článek »

České Radiokomunikace mají prvních dvacet Octavií na CNG

České Radiokomunikace se staly prvním velkoodběratelem, který se rozhodl zařadit do svého vozového parku Škodu Octavii ve verzi s pohonem na zemní plyn. Společnost Auto Podbabská předala Radiokomunikacím prvních dvacet Octavií G-TEC. celý článek »

Vozy Mercedes-Benz excelují v zůstatkových hodnotách

Vozy Mercedes-Benz třídy S, nová třída C, třída B, CLA a nový GLA, jakož i Smart Fortwo electric drive byly vyhlášeny magazínem „Focus Online“ a institutem pro výzkum trhu „Bähr & Fess Forecast“ jako vozidla s nejvyšší zůstatkovou hodnotou ve svých segmentech. Podle odhadu institutu budou tyto... celý článek »

Nová Toyota Yaris: Stylovější a komfortnější

Model Yaris je pro Toyotu v Evropě velmi důležitý. Je součástí segmentu, ve kterém se na starém kontinentu prodá okolo čtyř milionů aut ročně, což je pětina všech prodaných aut v Evropě. Ve vysoce konkurenčním segmentu B se přitom stále více sází na emoce a stylovost, což dosud nebyla zrovna silná... celý článek »

Nová Škoda Fabia: širší, nižší, prostornější, dynamičtější...

Škoda finišuje s přípravami třetí generace modelu Fabia. Až dosud bylo co do designu „ticho po pěšině“, veřejnosti se pouze dostalo od několika představitelů koncernu Volkswagen nebo automobilky Škoda ujištění, že to bude „velmi pěkné auto“. A je pravda, že tato modelová řada dynamičtější a... celý článek »

Nový Opel Vivaro bude k dispozici od 445 000 Kč.

Opel představil nové Vivaro a jeho ceny pro český trh. Klíčový model v ofenzívě na poli užitkových aut, kterou Opel vyhlásil, je společným dílem německé automobilky a francouzského Renaultu. Ze spolupráce těží také Nissan, alianční partner Renaultu, který nabídne tento model pod svou značkou... celý článek »

Potvrzeno Nejvyšším soudem: stáčení tachometrů je trestný čin

Nejvyšší soud České republiky dospěl k závěru, že stáčení tachometrů prodávaných ojetých vozidel není pouze přestupek, ale podvod a tedy trestný čin, za který hrozí jednak propadnutí věci a také až dva roky vězení. celý článek »

Hlasujte

Jak v současnosti vnímáte auta na CNG?
S tímto druhem pohonu vůbec nepočítáme 24%
 
Uvažujeme o nich, ale čekáme až se zvýší počet plnicích stanic 42%
 
Na zkoušku jsme nějaká auta pořídili 6%
 
Auta na CNG již ve vozovém parku využíváme 30%
 

Více »

V tomto čísle

  • Víte, kdo já jsem?
  • Plyn vs. plyn
  • Velké plány
  • Nástavbu nejen na stavbu
  • Poprvé, podruhé a...

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr