Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 12 | Datum: 28. srpna 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Podzimní fleetové akce se blíží

Již za dva týdny se uskuteční druhé fleetové setkání pod záštitou časopisu FLEET - T-Mobile Den s Fleetem 2014-podzim.

Na akci se můžete přihlásit ZDE.

Více informací v článku v tomto newsletteru.

Hezký zbytek léta a těšíme se na setkání pod Kunětickou horou!

T-Mobile Den s Fleetem 2014 je za dveřmi

Již jen dva týdny zbývají do letošního druhého, podzimního T-Mobile Dne s Fleetem 2014 - podzim, který se odehraje 11. září v dobře známém prostředí Golf & Spa Resortu Kunětická hora. Nedaleko Pardubic, v malé obci Dříteč se tak na jeden den koncentruje domácí automobilový a fleetový... celý článek »

Nové Volvo XC90 se představuje

Volvo dnes odtajnilo vzhled své nové „vlajkové lodi“, kterou je model XC90. Po dlouhých dvanácti letech přichází druhá generace této modelové řady a je plná technických a technologických novinek. Nebude chybět verze plug-in hybrid, pod kapotou budou zcela nové agregáty řady eDrive. Prodeje budou... celý článek »

84 ceedů pro Celní správu

Automobilka Kia uspěla v tendru na dodávku nových automobilů pro Generální ředitelství cel. V téměř rok trvajícím výběrovém řízení zvítězila mezi desítkou účastníků nabídka společnosti Autobond Group a.s., která státu dodá 84 vozů Kia Cee´d SW. celý článek »

Fabia třetí generace na prvních fotografiích (aktualizace)

Škoda uveřejnila první oficiální fotografie třetí generace modelu Fabia, který se začne vyrábět na konci srpna a světovou výstavní premiéru si odbude na začátku října autosalonu v Paříži. Automobilka nově odtajnila na prvním snímku také interiér. celý článek »

První snímky nového Sorenta

Automobilka Kia zveřejnila první fotografie třetí generace modelu Sorento, který bude představen nejprve na konci srpna v Korei a poté v evropské premiéře 2. října na nadcházejícím autosalonu v Paříži. celý článek »

Nová Fabia bude úspornější

Třetí generaci Fabie představí Škoda začátkem října na mezinárodním autosalonu v Paříži a do té doby zásobuje automobilka média postupně uvolňovanými informacemi. Mezi ně patří také oblast spotřeby paliva, která by měla být o 17 procent nižší než u stávající generace. ... celý článek »

Do konce roku bude v ČR až 80 stanic na CNG

V České republice je v současnosti 56 veřejných plnicích stanic na CNG, což stále není dostatečný počet pro masivnější rozvoj využívání tohoto paliva. Nicméně dobrou zprávou je, že do konce letošního roku by jich mohlo být již 80. celý článek »

Hlasujte

Jak v současnosti vnímáte auta na CNG?
S tímto druhem pohonu vůbec nepočítáme 31%
 
Uvažujeme o nich, ale čekáme až se zvýší počet plnicích stanic 35%
 
Na zkoušku jsme nějaká auta pořídili 9%
 
Auta na CNG již ve vozovém parku využíváme 27%
 

Více »

V tomto čísle

  • Víte, kdo já jsem?
  • Plyn vs. plyn
  • Velké plány
  • Nástavbu nejen na stavbu
  • Poprvé, podruhé a...

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr