Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 13 | Datum: 4. září 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

T-Mobile Den s Fleetem již za týden!

Stále se můžete přihlásit na hlavní fleetovou akci letošního podzimu - T-Mobile Den s Fleetem 2014. Registrační formulář ZDE. Zajímají Vás pneumatiky a aftermarket?  Přijeďte o den dříve na stejné místo na odbornou konferenci Pneu & Business. Aktuální článek s linkem na registraci ZDE.

T-Mobile Den s Fleetem nabídne i atraktivní elektromobily

Na T-Mobile Den s Fleetem se chystá řada osobností ze světa top managementu. Bude mezi nimi také majitel a jednatel společnosti Adler Martin Hausenblas, který se o oblast dopravy dlouhodobě zajímá a v současnosti se intenzivně věnuje svému startupu Liftago, což je mobilní aplikace pro využívání... celý článek »

Výstavba stanic na CNG se zrychluje

Nárůst počtu plnicích CNG stanic nabírá na tempu. Zatímco v minulých letech docházelo budování nových plnicích stanic CNG v řádu jednotek, nyní se staví po desítkách. Trendem je navíc jejich výstavba na běžných čerpacích stanicích, kde dojde jen k přidání výdejního stojanu na stlačený zemní... celý článek »

První z řady: nový Land Rover Discovery Sport

Automobilka Land Rover odhalila nový model Discovery Sport, který se stává prvním zástupcem zcela nové řady Discovery. Do prodeje půjde na začátku roku 2015 a jeho ceny budou začínat lehce nad hranicí 900 000 Kč. celý článek »

Ceny nového smartu začínají na 281 000 Kč

Nová generace ikonického modelu Smart přijde na trh v listopadu, jižnyní ale zná své české ceny. V provedení Fortwo, tedy jako městský dvoumístný miniautomobil bude stát 281 000 Kč. Do nabídky se vrací také čtyřmístné provedení Forfour, které je pouze o 10 000 Kč dražší než dvoumístný... celý článek »

ALD Automotive má nového jednatele

Leasingová společnost ALD Automotive má nového jednatele. Stal se jím s účinností od 1. září Pavel Fořt (na snímku), který dosud působil jako zástupce generálního ředitele společnosti ALD Automotive a od 1. 8. 2014 jako její generální ředitel. celý článek »

Audi svolává auta kvůli problémům s brzdami

Značka Audi svolává na 70 000 aut kvůli potenciální závadě posilovače brzd. Problém se týká modelů A4, A5, A6, A7 a Q7 s motorem 3.0 TDI, které byly vyrobeny mezi březnem listopadem 2012. Všechny tyto vozy mohou zaznamenat ztrátu účinku posilovače brzd kvůli vadné membráně. ... celý článek »

Hlasujte

Jak vnímáte dotykové displeje v automobilech?
Je to jednoznačně lepší než klasické ovladače 34%
 
Je to dobré jen pro některé funkce, zatímco pro jiné by měly zůstat klasické ovladače 0%
 
Je to horší řešení než klasické ovladače 0%
 
Je mi to jedno 67%
 

Více »

V tomto čísle

  • Hledání příležitostí
  • Pohádková proměna
  • Jízda po E85
  • Nejmenší pomocníci
  • AutoMobil

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr