Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 21 | Datum: 1. prosinec 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

TOUR DE FLEET 2015 a nové číslo Fleetu

V roce 2015 uspořádá časopis FLEET šestidílné turné za fleetovými zákazníky Tour de Fleet 2015. Více informací najdete v tomto newsletteru. Seznamte se též s některými články nového, letos posledního vydání Fleetu, které právě vychází. Celý časopis si můžete přečíst již dnes v elektronické podobě pod odkazem e-Fleet.

Dny s Fleetem 2015 nově, kalendář je již hotov

Od roku 2007 pořádá časopis FLEET a internetový server iFLEET.cz celostátní setkání manažerů pro správu a řízení vozových parků známá jako Dny s Fleetem. Akce jedinečné svým obsahem, rozměrem i reprezentativní účastí na straně správců fleetů i dodavatelů dostanou od roku 2015 nový rozměr. Ten bude... celý článek »

Snížení emisí a nákladů na vozový park ve skupině Siemens v ČR

Společnost Siemens byla letos oceněna v anketě ALD Automotive Fleet Awards za svůj přístup k ekologickému řízení svého vozového parku. V následujících řádcích představuje svůj proces vedoucí ke snižování emisí a úsporám nákladů. celý článek »

Pohádka o prostoru a pohodlí

Běžná auta jsou určena k přepravě maximálně pěti osob a nějakých čtyř až pěti set litrů zavazadel. Jakmile tento limit vaše nároky přesahují, výběr vhodných modelů se dramaticky zužuje. A pokud budete chtít, aby se všem cestujícím dostalo patřičného komfortu a prostoru, pak bude jednou z mála... celý článek »

Teď!

Ačkoli zkušení řidiči ovládají svůj automobil zcela automaticky a někteří mají dokonce pocit, že je volant jejich prodlouženou rukou, přesto není radno řízení, jakožto potenciálně náročnou psychickou i fyzickou činnost, podceňovat. Pohodovou jízdu v otevřené krajině po liduprázdné silnici sice... celý článek »

Boj s tlakovou níží

Od začátku letošního listopadu už nekoupíte nové auto bez systému monitorování tlaku v pneumatikách. Podobně jako například u ESP si jeho povinnou montáž vymohla evropská legislativa. Jako třetí na světě po USA a Jižní Koreji. celý článek »

Vstříc realitě

Řada uživatelů aut to důvěrně zná: V technických údajích mají zapsánu kombinovanou spotřebu, které ale nejsou schopni v reálném provozu dosáhnout. Stále častěji se proto mluví o potřebě změnit stávající metodiku měření normované spotřeby a novém měřicím cyklu WLTP. Ten by měl v dohledné budoucnosti... celý článek »

Ford zahájil výrobu Mondea Hybrid

Ford zahájil výrobu nového Fordu Mondeo v hybridním provedení. Je to první hybrid, který „modrý ovál“ nabídne na evropských trzích. Hnací ústrojí Mondea Hybrid je tvořeno kombinací speciálně vyvinutého zážehového motoru o objemu 2,0 l, elektromotoru a lithium-ion akumulátoru s kapacitou 1,4 kWh.... celý článek »

Hlasujte

Jak vnímáte dotykové displeje v automobilech?
Je to jednoznačně lepší než klasické ovladače 21%
 
Je to dobré jen pro některé funkce, zatímco pro jiné by měly zůstat klasické ovladače 31%
 
Je to horší řešení než klasické ovladače 12%
 
Je mi to jedno 38%
 

Více »

V tomto čísle

  • Snížení emisí a nákladů na vozový park ve skupině Siemens v ČR
  • Pohádka o prostoru a pohodlí
  • Teď!
  • Boj s tlakovou níží
  • Vstříc realitě

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr