Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 28. ledna 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Přihlášky na Tour de Fleet 2015 v plném proudu

Přihlašte se na Tour de Fleet 2015, největší odborné setkání pro pro pořizování a správu vozových parků v roce 2015. Pro informace a přihlášení klikněte zde Vyberte si místo, které Vám nejvíce vyhovuje. Můžete navštívit i více akcí v jednom roce. Nezbytná je však registrace a její potvrzení. Sledujte rubriku Eventy na našem webu, kde budou postupně přibývat podrobné informace o programu a zajímavostech jednotlivých akcí. Pro garanci účasti doporučujeme zaregistrovat se co nejdříve, neboť počet účastníků je na některých místech z kapacitních důvodů omezen.

Výhodnější financování vozů Volvo

Domácí zastoupení automobilky Volvo připravilo pro zájemce o vozy této značky zvýhodněné financování. V rámci Volvo Car Financial Services je ve spolupráci s UniCredit Leasing pro nové zákazníky přichystáno několik akčních nabídek. celý článek »

Colorlak plánuje běžnou obnovu vozového parku

Mezi porotci stočlenné manažerské poroty pro volbu Firemních aut roku je řada členů top managementu významných českých společností. A najdeme mezi nimi i takové automobilové nadšence, jako je ing. Mojmír Olšer. celý článek »

Peugeot rozjel dalších sedm dní zvýhodněných nabídek

Včera začala akce „7 dní Peugeot“, kterou domácí importér francouzské značky pořádá již tradičně. Až do 1. února si mohou zájemci objednat a zakoupit velmi dobře vybavené vozy za atraktivní ceny. celý článek »

Renault odtajnil jméno nového crossoveru. Bude to Kadjar

Automobilka Renault odtajnila název své nadcházející novinky v kategorii corssoverů. Doposud bylo známo jen tovární kódové označení HSE, nyní je již známo, že se nový kompaktní crossover bude jmenovat nezvykle: Kadjar. celý článek »

OSPAP sází u vozového parku na bezpečnost a pohodlí

Letošní stočlenná manažerská porota se již začíná formovat. Tak jako každý rok bude sestávat dílem z porotců předchozího ročníku a dílem z porotců nových. Porotce a jejich vozové parky, případně plány, jaké s vozovým parkem mají jejich společnosti v letošním roce, Vám budeme pravidelně... celý článek »

Aut na CNG přibývá

Za poslední rok u nás přibylo již druhým rokem po sobě 2100 vozidel na CNG, což přestavuje 1,02 procenta ze všech nově registrovaných vozidel. Na druhou stranu, jak zaznělo na konferenci Českého plynárenského svazu, činí auta na CNG pouhého 0,11 procenta všech registrovaných... celý článek »

První zdravotnické Mercedesy GLK pro ZZS MSK

Dne 8. ledna 2015 bylo předáno ZZS Moravskoslezského kraje osm nových sanitních vozů. Dva z nich jsou Mercedesy GLK, určené pro rychlou přepravu lékaře v systému Rendez-Vous. Jedná se o první případ, kdy byl pro tento účel využit model GLK, zatím jsou zkušenosti s větším modelem ML, který používá... celý článek »

Škodovka nabízí předplacený servis

Škoda je další značkou na našem trhu, která nabízí možnost předplaceného servisu. Službu připravila ve spolupráci s leasingovou společností ŠkoFin ve třech variantách, vždy na pět let a 60 000 km, 100 000 km nebo 150 000 km. Navíc lze vybírat ze dvou variant rozsahu služeb. celý článek »

Hlasujte

Jak vnímáte dotykové displeje v automobilech?
Je to jednoznačně lepší než klasické ovladače 18%
 
Je to dobré jen pro některé funkce, zatímco pro jiné by měly zůstat klasické ovladače 36%
 
Je to horší řešení než klasické ovladače 10%
 
Je mi to jedno 38%
 

Více »

V tomto čísle

  • Snížení emisí a nákladů na vozový park ve skupině Siemens v ČR
  • Pohádka o prostoru a pohodlí
  • Teď!
  • Boj s tlakovou níží
  • Vstříc realitě

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr