Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 9. února 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Příprava Tour de Fleet v plném proudu

Přečtěte si o plánech  manažerů českých firem v oblasti pořízování a správy vozových parků v roce 2015.  Jan Linder (Seznam.cz) a Rastislav Vašica (Bohemia Sekt) patří k těm, kteří dají svůj hlas i v anketě Hankook Firemní auto roku 2015. Registrujte se včas na Dny s Fleetem v rámci Tour de Fleet 2015 - registrační formulář a informace obdržíte po kliknutí na banner v tomto newsletteru. Největší fleetová akce roku 2015 nabídne nejkomplexnější pohled na problematiku fleet managementu v Česku, odborné přednášky, workshopy, testovací jízdy a mnoho dalšího.

Seznam.cz bude kupovat nové Fabie a zavede monitoring

Společnost Seznam.cz asi netřeba příliš představovat. Z internetového vyhledávače se vyvinula v komplexního poskytovatele internetových služeb v mnoha oblastech. Nedávno představila i vlastní internetový prohlížeč a stále hledá v oblasti „sítě sítí“ nové možnosti a... celý článek »

Bohemia Sekt nahradí Roomstery novými Fabiemi Combi

Společnost Bohemia Sekt a.s. patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů, vín a lihovin ve střední a východní Evropě. Ročně prodává kolem 24 milionů lahví. a na významných mezinárodních a tuzemských vinařských soutěžích pravidelně sbírá ocenění za své sekty.A také její zástupce je letos v porotě pro... celý článek »

Nový VW Caddy: evoluce úspěšného konceptu

Volkswagen představil čtvrtou generaci svého úspěšného malého užitkového modelu Caddy. Nejedná se o revoluci, ale o evoluci, protože na základní koncepci dosavadního modelu není víceméně třeba nic měnit. Změny se tak týkají především použité techniky a interiéru. celý článek »

První pohled na nový Superb míří do interiéru

Škoda zveřejnila první oficiální fotografii nového Superbu. Nikoli karoserie, ale interiéru, který ovšem naznačuje celkovou filozofii konstrukce nové generace největšího modelu mladoboleslavské automobilky. Ta je zaměřena na funkčnost ve spojení s čistými liniemi. celý článek »

Peugeot nabízí v akci pětiletou záruku zdarma

Peugeot právě ukončil svou marketingovou kampaň „7 dní Peugeot“, díky které v lednu získal více než tisíc objednávek na nové vozy. Nyní přichází domácí importér s dalším akcí, kterou je nabídka prodloužené pětileté záruky v ceně vozu. celý článek »

Renault Kadjar se představuje na oficiálních fotkách

Renault „odtajnil“ fotky svého nového crossoveru s názvem Kadjar. Jedná se o globální model, jehož prodej bude nejdříve zahájen v Evropě, v četných zemích Afriky a Středomoří a následně i v Číně. K dispozici bude ve verzi s pohonem dvou nebo čtyř kol. celý článek »

Nový Renault Espace bude k dispozici od 769 900 Kč

Nový Renault Espace právě přichází na trh a zná již své české ceny. Základem je provedení Life s turbodieselem Energy dCi 130 za 769 900 Kč, vrcholné provedení Initiale Paris s turbodieselem Energy dCi 160 přijde na 1 059 900 Kč. Nabídku těchto dvou dieselových pohonných jednotek doplňuje zážehové... celý článek »

Mercedes nabízí letištní servis

Domácí importér vozů značky Mercedes-Benz uvedl nedávno zajímavou novinku v oblasti poprodejních služeb. Jedná se o takzvaný letištní servis“. celý článek »

Hlasujte

Jak vnímáte dotykové displeje v automobilech?
Je to jednoznačně lepší než klasické ovladače 19%
 
Je to dobré jen pro některé funkce, zatímco pro jiné by měly zůstat klasické ovladače 35%
 
Je to horší řešení než klasické ovladače 11%
 
Je mi to jedno 38%
 

Více »

V tomto čísle

  • Snížení emisí a nákladů na vozový park ve skupině Siemens v ČR
  • Pohádka o prostoru a pohodlí
  • Teď!
  • Boj s tlakovou níží
  • Vstříc realitě

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr