Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 7 | Datum: 23. března 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Příprava ALD Automotive Fleet Awards v plném proudu

I v roce 2015 si čeští manažeři zvolí nejoblíbenější firemní auta a další produkty, které se uplatňují při správě a řízení vozových parků. Příprava 8. ročníku ankety ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku 2015 je v plném proudu již zhruba o měsíc dříve, než tomu bylo v minulých letech.

Tour de Fleet 2015 podpoří prodeje aut firmám

(Tisková zpráva) I v roce 2015 si čeští manažeři zvolí nejoblíbenější firemní auta a další produkty, které se uplatňují při správě a řízení vozových parků. Příprava 8. ročníku ankety ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku 2015 je v plném proudu již zhruba o měsíc dříve, než tomu... celý článek »

Mettler-Toledo má nadnárodní smlouvu s ALD Automotive

Společnost Mettler-Toledo patří k předním světovým hráčům na poli laboratorních a průmyslových vah. Nabízí nejširší prodejní a servisní síť na světě a má výrobní závody v pěti zemích světa. Přístroje Mettler-Toledo se používají na vědecko-výzkumných pracovištích, v laboratořích pro kontrolu... celý článek »

Společnost Vemex otevřela dvě nové CNG plnicí stanice

V České republice dnes funguje již více než 80 veřejných plnicích stanic na stlačený zemní plyn (CNG). Jednou z nově otevřených je veřejná CNG stanice společnosti Vemex v Příbrami, na adrese Zdaboř, Zdabořská ulice v areálu České pošty. Ve Středočeském kraji je to jedenáctá plnicí CNG stanice.... celý článek »

Přednášky na Tour de Fleet 2015 (průběžně aktualizováno)

Ing. Eva Dünker, jednatel společnosti Dünker s.r.o. Risk management vozových parků Pojištěním to jen začíná! O pojištění vozidel bylo již hodně napsáno a řečeno, ale jsou si manažeři vozových parků vědomi rozdílům mezi produkty pojišťoven? A umí tyto rozdíly využít ve svůj, respektive... celý článek »

Hankook Firemní auto roku 2015 má již téměř padesát nominací

Nominace automobilů do ankety Hankook Firemní auto roku 2015 jsou v plném proudu. K dnešnímu dni automobilky nominovaly již 47 modelů. Celkem patnáct jich je nominováno ve skupině Referentské automobily, dvaadvacet ve skupině Manažerské automobily a výsledný počet doplňuje prozatím desítka lehkých... celý článek »

Nokia Solutions & Networks sází na operativní leasing

Společnost Nokia Solutions & Networks je technologickou společností zaměřenou na oblast přenosu dat a telekomunikační služby. Na našem trhu ji řídí Ing. Aleš Voženílek, který je pro letošek také členem manažerské poroty pro volbu firemních aut roku 2015. celý článek »

Hlasujte

Kolika akcí Tour de Fleet 2015 se plánujete zúčastnit?
Všech 5%
 
Pěti 5%
 
Čtyř 17%
 
Tří 13%
 
Dvou 25%
 
Přijedu na jeden Den s Fleetem 25%
 
Přijedu jen na Fleet Festival 13%
 

Více »

V tomto čísle

  • Fleety v centru pozornosti
  • Změna je život
  • Teorie velkého třesku
  • Vyhoďme ho z kola ven

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr