Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 9 | Datum: 9. dubna 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

23. dubna do Plzně!

Pokud vlastníte, provozujete, spravujete či jakkoli jinak řešíte automobily ve firmě, ve středu 23. dubna byste neměli chybět na prvním velkém setkání správců vozových parků a jejich dodavatelů v Plzni. V jedinečném prostředí centra Techmania, kde se snoubí duch průmyslové tradice a umu lidí naší země s přehlídkou nejmodernějších technických výdobytků civilizace, budou k vidění, osahání i odzkoušení nejlepší osobní i lehké užitkové automobily současnosti, a s nimi zástupci automobilek a dalších dodavatelů, připravených seznámit vás se vším, co vás z hlediska jejich provozu zajímá. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, kde z hlediska své práce stihnete za jediný den víc než za celý týden. Vše důležité na jednom místě, navíc v atraktivním, inspirujícím prostředí. Přihlašte se do Plzně, nebo si vyberte z dalších zajímavých míst letošní Tour de Fleet.

Jarní část „Tour“ má již téměř 300 registrovaných

Na první tři akce Tour de Fleet 2015 je již přihlášeno téměř 300 zástupců firem, kterých se dotýká problematika správy vozových parků a fleet managementu. Jsou mezi nimi zástupci vrcholového, středního i nižšího managementu, tedy fleet manažeři a správci vozových parků. celý článek »

V Plzni Nýřanech vzniklo CNG Centrum

V Plzni - Nýřanech vzniklo první CNG Centrum v České republice. U své nedávno otevřené CNG stanice jej včera ho slavnostně otevřela společnost E.ON ve spolupráci se společností Komersia West. Kromě non stop provozu samoobslužné plnicí stanice nabízí CNG Centrum také prodej, poradenství i servis CNG... celý článek »

Čtyři otázky pro fleetové manažery automobilek

Letošní rok by mohl být podle řady odhadů a předpovědí v oblasti fleetového trhu cestou ke stabilizaci a jakémusi „návratu k normálu“. Posilující ceny ojetin zlepšují zůstatkové hodnoty a díky tomu se začíná opět vyplácet auta obměňovat v kratších intervalech, než na jaké byly protaženy vinou... celý článek »

Mercedes-Benz třídy C je Světovým autem roku 2015

Evropské automobilky dominovaly anketě 2015 World Car Awards. Zazářil zejména Mercedes-Benz, který se jako jediná značka v historii dostal do finálového kola ve všech pěti kategoriích. Ve třech navíc zvítězil. celý článek »

Nový Ford Galaxy se představuje

Ford dnes poprvé oficiálně ukázal novou generaci modelu Galaxy. Na rozdíl od dříve představeného nového Renaultu Espace zůstává co do koncepce věrný svým kořenům a opět tedy nabídne především vnitřní prostornost nedosažitelnou vozy s klasickými karoseriemi sedan či kombi. ... celý článek »

Přehled nominací k 1. 4. 2015

Posledním dnem března byly oficiálně ukončeny nominace do letošní ankety Hankook Firemní auto roku. Své nominace však ještě dokončuje několik značek, takže i letos počet nominací překročí padesátku. Členové manažerské poroty tak budou mít i v letošním roce svou činnost velmi pestrou a zajímavou.... celý článek »

Představí se i dealeři

Nový model fleetových setkání pod hlavičkou Tour de Fleet zvýšil zájem a angažovanost také auto dealerů, zejména těch multiznačkových s definovanou politikou vůči firemním zákazníkům. Takových firem na českém trhu přibývá, což je i v souladu s evropskými trendy. Partnerem prvního Dne s Fleetem... celý článek »

Bonett otevřel novou CNG stanici v Říčanech, do konce roku by jich mohlo přibýt až patnáct

Společnost Bonett patří k významným provozovatelům plnicích CNG stanic. V současnosti jich provozuje čtrnáct, z toho třináct veřejných, a do jejich výstavby investovala již více než 150 milionů korun. Síť se bude dále rozšiřovat, do konce roku 2016 by chtěla společnost provozovat čtyřicet stanic. ... celý článek »

Hlasujte

Kolika akcí Tour de Fleet 2015 se plánujete zúčastnit?
Všech 3%
 
Pěti 3%
 
Čtyř 12%
 
Tří 9%
 
Dvou 21%
 
Přijedu na jeden Den s Fleetem 33%
 
Přijedu jen na Fleet Festival 21%
 

Více »

V tomto čísle

  • Fleety v centru pozornosti
  • Změna je život
  • Teorie velkého třesku
  • Vyhoďme ho z kola ven

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr