Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 10 | Datum: 16. dubna 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Registrujte se na Den s Fleetem - Plzeň

Stále se můžete registrovat na Den s Fleetem - Plzeň, který se koná již příští čtvrtek. Předpověď počasí zatím slibuje sluníčko. Těšíme se na účast.

Přečtěte si nové číslo - do 23. 4. na Publeru zdarma

Přečtěte si nové číslo časopisu Fleet ještě dříve, než vyjde v tištěné podobě. celý článek »

Tematické workshopy obohatí program Dnů s Fleetem

Již za osm dní se fleetoví specialisté a manažeři sejdou v Plzni na letošním prvním Dnu s Fleetem. Ten de facto odstartuje celý seriál Tour de Fleet, sestávající z pěti Dnů s Fleetem a závěrečného Fleet Festivalu Praha a slavnostního galavečera s vyhlášením výsledků anket ALD Automotive Fleet... celý článek »

PSA a Opel budou společně vyrábět malou dodávku

Automobilka Opel svůj nejmenší užitkový model Combo dostala v období nejasností ohledně budoucnosti značky před několika lety do úzkých. Práce na nové generaci tohoto vozu byly zastaveny a když si General Motors jako vlastník německé značky, ujasnil, jak s ní hodlá dále strategicky naložit a... celý článek »

Nový Ford S-Max nabídne nové technologie a úspěšný koncept

S modelem S-Max se trefil před osmi lety Ford do černého a redefinoval segment MPV vytvořením subsegmentu „semi MPV“. Kombinace variability a prostornosti MPV s jízdními vlastnostmi blízkými standardnímu kombi střední třídy oslovila široké spektrum zákazníků (a v současnosti se k ní přiklonil i... celý článek »

Střední třída, žádná bída

I když umí některé s vozů nižší střední třídy působit poměrně reprezentativně, za skutečnou bránu do světa manažerských automobilů jsou považovány až vozy střední třídy. Obchodní třída D, jak je také střední třída v Evropě označována, nabízí již poměrně vysokou porci prestiže, ceny se přitom... celý článek »

Vítkovice Machinery Group kupuje 300 Octavií na CNG

Zástupci strojírenského holdingu Vítkovice Machinery Group (VMG) a Škoda Auto Česká republika podepsali rekordní kontrakt na dodávku vozů Octavia G-TEC s pohonem na stlačený zemní plyn. Během následujících tří let jich obohatí vozový park VMG celkem 300 a vozový park skupiny tak bude využívat... celý článek »

Hlasujte

Kolika akcí Tour de Fleet 2015 se plánujete zúčastnit?
Všech 6%
 
Pěti 3%
 
Čtyř 11%
 
Tří 9%
 
Dvou 19%
 
Přijedu na jeden Den s Fleetem 36%
 
Přijedu jen na Fleet Festival 19%
 

Více »

V tomto čísle

  • Risk za volantem
  • Střední třída, žádná bída
  • Něco končí, něco začíná
  • Jízda v mlze a v noci

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr