Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 12 | Datum: 14. května 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Tour de Fleet pokračuje v Mostě

Zástupci firem ze severních Čech i širšího okolí míří do Mostu, kde se příští středu 20. května koná druhé letošní fleetové setkání v rámci Tour de Fleet 2015. Přijeďte se seznámit s nejnovějšími trendy fleet managementu a vyzkoušet si na 90 modelů osobních a lehkých užitkových vozů.

Fleetové setkání v Mostě za dveřmi

Druhé letošní setkání manažerů pro pořizování a správu vozových parků se odehraje ve středu 20. května v Mostě. Akci bude hostit tamní Centrum bezpečné jízdy (polygon) i autodrom, dostane se i na off-roadovou trať. Mostecký Den s Fleetem bude druhou zastávkou letošní Tour de... celý článek »

Nepropásněte reportáž z Plzně!

Seriál letošních Dnů s Fleetem zahájil první podnik v Plzni, který se uskutečnil 23. dubna. Akci konanou v atraktivních prostorách Techmania Science Center natáčel štáb televize Sport 5 a jeho reportáž bude mít zítra na této stanici premiéru. celý článek »

Nový Superb: První jízdní dojmy

V okolí italské Florencie představila Škoda novinářům nový Superb poprvé v jízdních testech. Vzhled novinky a základní technické informace, odhalila již v polovině února letošního roku na slavnostním večeru v pražském Karlíně, nyní jsme se mohli s třetí generací největší škodovky seznámit i za... celý článek »

Volvo XC90 se stalo v Německu ve své kategorii Firemním vozem roku 2015

Nové Volvo XC90 získalo v Německu titul „Firemní vůz roku 2015“ v kategorii velkých SUV. Tohoto ocenění se mu dostalo měsíc před oficiálním uvedením na trh. celý článek »

Evropský parlament schválil povinný eCall od roku 2018

Po systémech ESP (stabilizační systém) či TPMS (měření tlaku v pneumatikách) se do automobilů direktivně nastěhuje jako součást povinné výbavy také systém nouzového volání eCall. Rozhodl tak dnes evropský parlament. celý článek »

Modelový rok 2016 u Škody: nové motory, volanty či infotainment

Automobilka Škoda představila změny, ke kterým dochází u automobilů modelového roku 2016. A nejedná se o kosmetické úpravy, ale významné změny, které odrážejí zejména nutnost přechodu na pohonné jednotky plnící emisní normu Euro 6. celý článek »

Velká fotogalerie z Plzně

První letošní Den s Fleetem je minulostí. Podívejte se na velkou fotogalerii, která připomene tamní atmosféru. celý článek »

Plzeňský Den s Fleetem hostil 242 manažerů

První Den s Fleetem je za námi. Odehrál se ve čtvrtek 23. dubna 2015 v prostorách plzeňského Techmania Science Center, které se ukázalo být velmi dobrou volbou. Touto akcí byl také odstartován celý letošní fleetový seriál s názvem Tour de Fleet 2015. Celkem sestává z šesti podniků, přičemž po Plzni... celý článek »

Hlasujte

Kolika akcí Tour de Fleet 2015 se plánujete zúčastnit?
Všech 8%
 
Pěti 4%
 
Čtyř 8%
 
Tří 8%
 
Dvou 20%
 
Přijedu na jeden Den s Fleetem 38%
 
Přijedu jen na Fleet Festival 14%
 

Více »

V tomto čísle

  • Risk za volantem
  • Střední třída, žádná bída
  • Něco končí, něco začíná
  • Jízda v mlze a v noci

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr