Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 15 | Datum: 10. června 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Akční Den s Fleetem v Ostravě

Navštivte třetí letošní Den s Fleetem v rámci Tour de Fleet 2015 v Ostravě.  Bližší podrobnosti v tomto newsletteru. Již nyní si můžete prohlédnout kompletní program další exkluzivní fleetové akce časopisu FLEET firemní automobily.

Blíží se třetí den s Fleetem. Premiérově zavítá do Ostravy

Již příští týden, ve čtvrtek 18. 6. zavítá třetí část letošního fleetového turné do Ostravy. V premiéře se tak Den s Fleetem přesouvá do průmyslového regionu s nemalým fleetovým potenciálem. celý článek »

LeasePlan má novou obchodní a marketingovou ředitelku

Na pozici obchodní a marketingové ředitelky společnosti LeasePlan byla k 1. červnu jmenována Eva Lindnerová. Jejím hlavním úkolem bude přispět k udržení růstu vozidel ve správě a dále rozvíjet kvalitu služeb. celý článek »

Jako první má novou Škodu Superb k dispozici prezident České republiky

Prezident České republiky Miloš Zeman se stal prvním uživatelem nové Škody Superb třetí generace. Na Pražském hradě převzal vlajkovou loď mladoboleslavské automobilky v černé perleťové barvě Magic, nejvyšším stupni výbavy Laurin & Klement. celý článek »

Palivové karty a Fuel Management

Prostřednictvím tankovacích karet jsou u nás každoročně nakoupeny pohonné hmoty za desítky miliard korun. K dispozici jsou buď palivové karty jednotlivých distribučních sítí, nebo univerzální platební karty společnosti CCS Česká společnost pro platební karty. Ta je stále lídrem trhu, přestože... celý článek »

Síťoví poskytovatelé servisních služeb

Jako prakticky každý stroj, potřebuje i automobil pravidelný servis a mnohdy také opravy poškození či závad. Doby, kdy bylo možno auto opravit v podnikových dílnách, které se spolu s auty staraly také třeba o traktory, je pryč. Koneckonců ani moderní traktor dnes jen za pomoci několika šroubováků a... celý článek »

Subaru Outback 2.0D Lineatronic Sport

Najít ideální kompromis mezi několika protichůdnými požadavky zákazníků je pro automobilky často oříšek. Subaru se ale podařilo s novým Outbackem vytvořit mix vlastností téměř unikátní. celý článek »

Dokument z Mostu na Sport 5

Stejně jako na prvním letošním Dnu s Fleetem v Plzni byl také v Mostě přítomen štáb televize Sport 5, aby natočil dokument o akci. Pokud se chcete podívat, jak to v Mostě při premiérovém Dnu s Fleetem v této lokalitě vypadalo, můžete pořad sledovat na této stanici 5. 6. v 17:25. Následovat budou... celý článek »

Hlasujte

Jakým způsobem řešíte servis firemních vozidel?
Řešíme kombinací značkového autorizovaného servisu a vlastního servisního oddělení 67%
 
Kombinujeme služby značkového autorizovaného a nezávislého servisu 34%
 
Spoluprací s nezávislým servisem či servisní sítí 0%
 
Spoluprací výhradně s autorizovaným značkovým servisem 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Palivové karty a Fuel Management
  • Síťoví poskytovatelé servisních služeb
  • Subaru Outback 2.0D Lineatronic Sport
  • Změna role
  • Legrand: Chceme to nejlepší

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr