Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 16 | Datum: 29. června 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Tour de Fleet v polovině, naviděnou po prázdninách!

Série akcí na podporu fleetových prodejů - Tour de Fleet 2015 - uzavřela Dnem s Fleetem v Ostravě svou první polovinu. Roadshow přilákala několik set nových fleetových operátorů, kteří se dosud Dnů s Fleeten nezúčastnili. Přihlaště se již nyní na akce ve druhé polovině roku, a to Den s Fleetem - Pardubice, Den s Fleetem - Staré Město u Uh. Hradiště a Fleet Festival Praha. Hlasujte v anketě o Hankook Firemní auto roku 2015.

 

Lesy nakoupí stovky terénních aut

Lesy České republiky vypsaly tendr na dodávky terénních automobilů. Počítá se s nákupem stovek vozidel v rámci dynamického nákupního systému, což je forma zadání, ze které vzejde rámcová smlouva, ve které může figurovat více dodavatelů. celý článek »

Superb Combi se již vyrábí. Ceny od 629 000 Kč

Druhá karosářská verze nového Superbu již zná své české ceny. Ty začínají pro verzi Combi na částce 629 000 Kč. Ceník kopíruje nabídku verze sedan s tím, že je oproti němu cenový rozdíl vždy 30 000 Kč. Prodej bude zahájen 19. září, krátce po výstavní premiéře ve Frankfurtu nad... celý článek »

PSA a Bolloré budou spolupracovat na sdílené mobilitě

Automobilka PSA Peugeot Citroën se hodlá stát předním hráčem na trhu sdílených automobilů, kterému se zejména v metropolích předpovídá velká budoucnost. Ideální jsou pro tyto účely elektromobily, a proto se PSA spojila s výrobcem malých elektromobilů Bolloré. celý článek »

Nový Superb bude oficiálním ředitelským vozem na Tour de France

Škoda Superb se stala oficiálním „ředitelským“ vozem letošní Tour de France. Celkem čtyři vozy nové generace největší škodovky budou v akci jako tzv. „Red Car“, tedy vůz ředitelství závodu. Všechny byly v pondělí na české ambasádě v Paříži předány organizátorovi závodu, Amaury Sport Organisation... celý článek »

Ostravskému Dni s Fleetem vévodily místní firmy

Ve čtvrtek 18. června se v areálu Dolních Vítkovic v Ostravě odehrál třetí letošní Den s Fleetem. Ostravské zastavení bylo zásadní premiérou, neboť poprvé se akce konala takřka v centru velkého města a současně nejdále od pomyslného středu republiky. Na kvalitu Dne s Fleetem to však žádný vliv... celý článek »

Den s Fletem zavítal poprvé do Ostravy

Třetí letošní Den s Fleetem se konal v Ostravě, regionu s velkým fleetovým potenciálem, který zatím zůstával tak trochu stranou aktivit magazínu FLEET firemní automobily. Dnešní akce to změnila a téměř výhradní účast zástupců firem ze severomoravského regionu naznačila, že je zde o podobné aktivity... celý článek »

Internetové hlasování startuje, potrvá čtyři měsíce

Internetové hlasování o Hankook Firemní auto roku 2015 startuje dnešním dnem. Hlasovat je možné na stránkách ankety www.firemniautoroku.cz celý článek »

Ford Transit: Padesátník ve skvělé kondici

Ford Transit je ikonou svého segmentu. Na trhu je již padesát let, letos tedy slaví „kulatiny“. A slaví je v nebývalé kondici, protože představuje nejkomplexnější užitkovou řadu, jakou kdo vyrábí. Označení Tranzit dnes totiž vedle tradičního velkého vanu nesou také tři menší modely, uvedené na trh... celý článek »

Hlasujte

Jakým způsobem řešíte servis firemních vozidel?
Řešíme kombinací značkového autorizovaného servisu a vlastního servisního oddělení 42%
 
Kombinujeme služby značkového autorizovaného a nezávislého servisu 42%
 
Spoluprací s nezávislým servisem či servisní sítí 0%
 
Spoluprací výhradně s autorizovaným značkovým servisem 17%
 

Více »

V tomto čísle

  • Palivové karty a Fuel Management
  • Síťoví poskytovatelé servisních služeb
  • Subaru Outback 2.0D Lineatronic Sport
  • Změna role
  • Legrand: Chceme to nejlepší

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr