Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 17 | Datum: 27. července 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Hezké léto!

Přejeme všem fleeťákům hezké léto a těšíme se na setkání po prázdninách.

Nové superby pro předsedy obou komor parlamentu

Nová Škoda Superb se rychle etabluje jako vůz pro vyšší i top management a také jako automobil vysokých státních úředníků. Po prezidentovi České republiky a po arcibiskupovi Dominiku Dukovi si své superby převzali také předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Hamáček a předseda... celý článek »

Význam LUV pro evropskou ekonomiku je zásadní, tvrdí studie, objednaná Fordem

Je to už půl století, co automobilka Ford představila svou užitkovou legendu jménem Transit. Asi těžko by někdo spočítal, kolik toho transity celkem odvezky a přepravily, nicméně, jak ukazuje nejnovější průzkum, význam dodávkových automobilů v evropské ekonomice stále roste.. celý článek »

Arval má po dvanácti letech 12 000 aut ve správě

Leasingová společnost Arval působí na našem trhu dvanáct let a tak trochu symbolicky hlásí, že se jí podařilo dosáhnout také hranice 12 000 vozidel ve správě. celý článek »

Mercedes-Benz propaguje autonomní řízení. S nadsázkou...

Problematika autonomního řízení aut je stále aktuálnější, systémy, které auto dokáží samy bezpečně ovládat, již existují a je jen otázkou času, kdy se začnou stávat součástí výbavy vozidel. Na tahu jsou zejména zákonodárci, protože legislativa zatím plné „autopiloty“ neumožňuje. Automobilka... celý článek »

Digitální revoluce u Arvalu: Zapomeňte na Excel!

Operativní leasing je produktem, který se stále vyvíjí, a to nejen na našem trhu, kde je prostoru pro vývoj ještě hodně. Společnost Arval, která má na evropských silnicích po LeasePLanu nejvíce aut ve správě, se rozhodla jít cestou „digitální revoluce“, jak sama své aktivity nazvala. Jde o to, že... celý článek »

Nové Fordy vidí "za roh"

Ford se rozhodl přispět do nabídky asistenčních systémů, které jsou dnes v autech k dispozici, dalším. Nová technologie takzvaně „vidí za roh“. Jejím základem je Inovativní přední kamera, nabízená jako výbava na přání pro nové modely S-Max a Galaxy. Ta sleduje prostor před vozem v úhlu 180° a řidič... celý článek »

Volvo má novou šéfku: Šárku Heyna Fuchsovou

Domácí zastoupení Volva mění svého šéfa. A řídit jej bude tentokrát domácí manažer, respektive manažerka. Franka Versaevela totiž od 1. července vystřídala na pozici Managing Director Šárka Heyna Fuchsová. celý článek »

Laguna končí, nastupuje Renault Talisman

Renault Laguna končí... Po třech generacích vozu střední třídy toho jména se Renault rozhodl uvést na evropské trhy jméno Talisman. Tak se totiž nástupce Laguny jmenuje. V nabídce Renaultu se nejedná o nové jméno; stejnojmenný sedan nabízí Renault na asijských trzích, tam se ale jedná o variaci na... celý článek »

Hlasujte

Těšíte se na dobu, kdy bude běžné autonomní řízení automobilů?
Ano, bude to dobré na cestu z hospody... 0%
 
Ano, za volantem se většinou nudím a raději bych dělal něco jiného 34%
 
Vcelku ano, ale využíval bych to jen na dálnicích 17%
 
Ne, rád řídím a autopilotu nikdy nebudu zcela důvěřovat 17%
 
Ne, je to nesmysl. Jen aby nám jednou stroje nevládly! 34%
 

Více »

V tomto čísle

  • Palivové karty a Fuel Management
  • Síťoví poskytovatelé servisních služeb
  • Subaru Outback 2.0D Lineatronic Sport
  • Změna role
  • Legrand: Chceme to nejlepší

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr