Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 18 | Datum: 20. srpna 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Tour de Fleet pokračuje v Pardubicích

Přihlašte se na podzimní akce časopisu FLEET! Informace najdete v tomto newletteru. Těšíme se na setkání již 10. září v Pardubicích.

Tour de Fleet 2015 pokračuje, na řadě jsou Pardubice

Po prázdninové přestávce se naplno rozbíhá podzimní část Tour de Fleet 2015, která vyvrcholí 22. října 2015 vyhlášením cen ALD Automotive Fleet Awards 2015 a Hankook Firemní auto roku 2015. Podívejme se, co nás v neublíží době čeká. celý článek »

Octavia G-TEC: 1700 km na jedno natankování!

Škoda se pochlubila zajímavým výkonem, kterého bylo dosaženo na cestě do Nrska. Octavia v provedení G-TEC, tedy s motorem 1.4 TSI 81 kW a úpravou pro spalování zemního plynu, absolvovala cestu z Prahy do Trondheimu s průměrnou spotřebou 4,32 l Naturalu 95 a 2,85 kg CNG na 100... celý článek »

Bridgestone rozšiřuje spolupráci s Mercedesem

Pneumatiky Bridgestone byly společností Daimler vybrány pro uvedení nové generace modelové řady Mercedes-Benz GLC (dosavadní GLK). Prémiové SUV střední třídy dostane v prvovýbavě pneumatiky Dueler H/P Sport, montované v závislosti na verzi ve čtyřech rozměrech. celý článek »

Nissan bude v ČR řídit Marek Šafarčík. Střídá Zdeňka Fořta

Novým Country Managerem společnosti Nissan Sales Central & Eastern Europe v České republice byl s platností od 17. srpna 2015 jmenován její dosavadní fleet manažer Marek Šafarčík. V této funkci bude zodpovědný za řízení veškerých aktivit společnosti Nissan SCEE na českém trhu. celý článek »

Raiffeisen - Leasing má nového ředitele

Ředitelem oddělení autofinancování společnosti Raiffeisen - Leasing byl jmenován Jaroslav Kumbera (37 let). Na nové pozici se zaměří zejména na prohloubení spolupráce s klienty Raiffeisenbank, optimalizaci procesů a na další rozvoj spolupráce s dealery a partnerskými sítěmi. Cílem Jaroslava Kumbery... celý článek »

Peugeot změnil u svého programu ojetin parametry. Díky kvalitě

Program Peugeot vyzkoušené vozy nabízející prověřené ojeté vozy s Pečetí jakosti DEKRA funguje v České republice už pátým rokem. Dosud byl limit pro zařazení vozidla do programu nastaven na šest let stáří vozu a 130 000 ujetých kilometrů. Nyní došlo k navýšení na osm let a 180 000 km. Automobilka... celý článek »

Vláda zvažuje dotaci pro auta na CNG. Zbytečně...

Ministerstvo průmyslu a obchodu zvažuje podle serveru Lidovky.cz dotaci na nákup automobilů s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG) ve výši 1500 eur, tedy v přepočtu podle současného kursu zhruba 40 500 Kč. Ministerstvo by tím chtělo dorovnat cenový rozdíl mezi auty na CNG a standardními zážehovými... celý článek »

Nové superby pro předsedy obou komor parlamentu

Nová Škoda Superb se rychle etabluje jako vůz pro vyšší i top management a také jako automobil vysokých státních úředníků. Po prezidentovi České republiky a po arcibiskupovi Dominiku Dukovi si své superby převzali také předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Hamáček a předseda... celý článek »

Hlasujte

Těšíte se na dobu, kdy bude běžné autonomní řízení automobilů?
Ano, bude to dobré na cestu z hospody... 0%
 
Ano, za volantem se většinou nudím a raději bych dělal něco jiného 25%
 
Vcelku ano, ale využíval bych to jen na dálnicích 13%
 
Ne, rád řídím a autopilotu nikdy nebudu zcela důvěřovat 25%
 
Ne, je to nesmysl. Jen aby nám jednou stroje nevládly! 38%
 

Více »

V tomto čísle

  • Palivové karty a Fuel Management
  • Síťoví poskytovatelé servisních služeb
  • Subaru Outback 2.0D Lineatronic Sport
  • Změna role
  • Legrand: Chceme to nejlepší

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr