Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 19 | Datum: 2. září 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Fleetový podzim se rozjíždí naplno

Již za týden se koná pardubický Den s Fleetem a za měsíc - přesně 1 . října - pak závěrečná regionální akce v rámci Tour de Fleet 2015. Podívejte se na poslední zprávy k oběma akcím a anotace několika článků právě vycházejícího nového čísla FLEETu. Časopis v komfortní čtecí pdf verzi si můžete stáhnout za zvýhodněnou cenu již nyní zde.

Kdo se chystá do Pardubic? Podívejte se...

Termín dalšího fleetového setkání v rámci Tour de Fleet 2015 se blíží. Již příští týden, ve čtvrtek 10. září se zástupci fleetových společností a jejich dodavatelů sejdou v Golf & Spa Resortu Kunětická hora na čtvrtém letošním Dni s Fleetem. Ty předchozí proběhly v Plzni, Mostu a Ostravě.... celý článek »

Za měsíc ve Starém Městě

V plném proudu je také příprava poslední regionální akce v rámci Tour de Fleet 2015, která se odehraje ve Starém Městě u Uherského Hradiště 1. října. celý článek »

Tour de Fleet 2015 vítá nové partnery

Za dva týdny pokračuje turné fleetových setkání časopisu FLEET dalším Dnem s Fleetem, tentokrát v Pardubicích. V Golf & Spa Resortu Kunětická hora se očekává dosud největší účast, daná pětiletou tradicí, dobrou dostupností a celkovou oblíbeností místa mezi fleetovými manažery. Dva týdny před... celý článek »

Mercedes představuje nové kupé třídy C

Mercedes-Benz rozšiřuje nabídku třídy C o verzi kupé, která se u prodejců objeví v prosinci 2015. Jeho sportovní charakter umocňuje snížení podvozku o 15 mm oproti sedanu, k dispozici je také provedení AMG Line. celý článek »

ČSOB Leasing má pro klienty elektromobil

Auta s elektrickým pohonem získávají stále více příznivců. Elektromobil přibyl i ve flotile služebních vozů ČSOB Leasing. Jedná se o čistě elektrický Volkswagen e-Golf. Společnost ho chce půjčovat i svým klientům. celý článek »

Pojistné produkty pro vozové parky

Pojištění vozidel je nedílnou součástí fleet managementu. Je třeba vozidla efektivně pojistit na škodu způsobenou provozem motorového vozidla podle litery zákona a v rámci rizikového managementu zvážit i další pojistné produkty, které ochrání provozovatele a vlastníka aut před finanční zátěží v... celý článek »

Zimní pneumatiky a tyre management

Pneumatiky jsou to jediné, co spojuje automobil se zemí, ať je to vyasfaltovaná silnice, nebo polní cesta. Ovlivňují jízdní vlastnosti, brzdnou dráhu i spotřebu. V zimních podmínkách význam kvalitních pneumatik stoupá, protože mohou nastat podmínky, ve kterých jiné než zimní pneumatiky prostě... celý článek »

Ford Transit - Jubilant v Lommelu

Ford Transit je ikonou svého segmentu. Na trhu je již padesát let, letos tedy slaví „kulatiny“. A slaví je v nebývalé kondici, protože představuje nejkomplexnější užitkovou řadu, jakou kdo vyrábí. Označení Transit dnes totiž vedle tradičního velkého vanu nesou také tři menší modely, uvedené na trh... celý článek »

Auto automobil

Na začátku byla čtyři kola, volant a úžasný vynález jménem spalovací motor. O mnoho víc toho pro stavbu prvních automobilů zapotřebí nebylo. S léty přibývalo zařízení a systémů pro zajištění vyššího výkonu i komfortu, snížení spotřeby, zlepšení jízdních vlastností... Jedno ale zůstávalo stále... celý článek »

Hlasujte

Těšíte se na dobu, kdy bude běžné autonomní řízení automobilů?
Ano, bude to dobré na cestu z hospody... 0%
 
Ano, za volantem se většinou nudím a raději bych dělal něco jiného 16%
 
Vcelku ano, ale využíval bych to jen na dálnicích 8%
 
Ne, rád řídím a autopilotu nikdy nebudu zcela důvěřovat 47%
 
Ne, je to nesmysl. Jen aby nám jednou stroje nevládly! 31%
 

Více »

V tomto čísle

  • Pojistné produkty pro vozové parky
  • Zimní pneumatiky a tyre management
  • Ford Transit - Jubilant v Lommelu
  • Auto automobil
  • Do nové éry
  • Nezavěšujte (se), jste v pořadí...

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr