Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 22 | Datum: 8. říjen 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Fleet Festival Praha 2015

Navštivte Fleet Festival Praha 2015, závěrečnou akci Tour de Fleet 2015, a načerpejte nové informace ze světa fleet managementu. Podívejte se na program konference a následného galavečera Fleet Awards. Více v první zprávě tohoto newsletteru.

Fleet Festival Praha zakončí Tour de Fleet

Poslední zastávkou Tour de Fleet 2015, kterou organizuje časopis FLEET na podporu odvětví správy vozových parků ve firmách, vyvrcholí 22. října 2015 konferencí Fleet Festival Praha v Top Hotelu v Praze. Na akci naváže večer vyhlášení cen ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku... celý článek »

Odborná porota ankety ALD Automotive Fleet Awards 2015 zasedala

Včera, v úterý 6. 10. 2015, se na pracovním obědu sešla odborná porota, na jejíchž bedrech leží i letos hodnocení produktů a služeb nominovaných do ankety ALD Automotive Fleet Awards. Pracovní obědy této poroty se staly již tradicí, víceméně tradiční složení nezávislých odborníků letos premiérově... celý článek »

Den s Fleetem hostilo Staré Město

Předposlední kolo setkání manažerů pro správu vozových parků ve firmách se konalo 1. října ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Originální kongresové centrum i celý areál společnosti REC Group poskytly prvnímu Dni s Fleetem ve Zlínském kraji vynikající zázemí celý článek »

Nissan má pro své zákazníky nový "Příslib"

Automobilka Nissan dnes oznámila novou evropskou iniciativu v oblasti péče o zákazníky, která by měla patřit k nejkomplexnějším programům v historii automobilovém průmyslu. Jádrem programu bude nový „Příslib společnosti Nissan“, který zajistí jednotné poskytování služeb po celé Evropě a přinese... celý článek »

Fordy od ČSOB výhodněji. Startuje kampaň "Modrá edice"

Klienti ČSOB mohou v současnosti získat vůz značky Ford za zvýhodněnoých podmínek v rámci akční nabídky Ford Modrá Edice, pokud zvolí jeho financování formou úvěru nebo operativního leasingu od ČSOB Leasing. Nabídka je časově omezená do konce roku a platí pro soukromé osoby i... celý článek »

Porsche Praha-Prosek dodá policii Transportery a Amaroky

Dealerství Porsche Praha-Prosek zvítězilo ve výběrovém řízení Policie České republiky na dodání užitkových vozů v rámci projektu „Zvýšení akceschopnosti Policie ČR při řešení mimořádných události“. Celkově se jedná o zakázku na 125 vozů Volkswagen T5 a 50 vozů Volkswagen Amarok ve speciální úpravě... celý článek »

Hlasujte

Těšíte se na dobu, kdy bude běžné autonomní řízení automobilů?
Ano, bude to dobré na cestu z hospody... 0%
 
Ano, za volantem se většinou nudím a raději bych dělal něco jiného 12%
 
Vcelku ano, ale využíval bych to jen na dálnicích 20%
 
Ne, rád řídím a autopilotu nikdy nebudu zcela důvěřovat 47%
 
Ne, je to nesmysl. Jen aby nám jednou stroje nevládly! 24%
 

Více »

V tomto čísle

  • Pojistné produkty pro vozové parky
  • Zimní pneumatiky a tyre management
  • Ford Transit - Jubilant v Lommelu
  • Auto automobil
  • Do nové éry
  • Nezavěšujte (se), jste v pořadí...

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr