Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 26 | Datum: 18. listopad 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Fleet v roce 2016: lepší na všech frontách

I na rok 2016 chystá vydavatelství časopisu FLEET inovace, které posunou časopis a všechny aktivity v oblasti naší komunikační platformy opět o něco výš. celý článek »

Do segmentu terénních pick upů vstoupí FIAT, Mercedes či Renault

Trh terénních pick upů zažívá boom. Toyota zanedlouho představí novou generaci svého modelu Hilux, Nissan již na trh uvedl rovněž novou generaci Navary. Před čtyřmi lety obohatil nabídku v segmentu Volkswagen se svým Amarokem, nový Ranger vloni představil Ford... celý článek »

Dotace na elektromobily v Německu? Fáma

Německá vláda popřela zprávu deníku Der Spiegel, že hodlá zavést dotace na nákup elektromobilů ve výši až 5000 eur na vozidlo. Zmíněný list také uvedl, že vláda zvažuje zvýšení zdanění pohonných hmot nebo větších aut s většími emisemi CO2 a tím také podpořit rozvoj... celý článek »

Majitelé "podvodných" aut koncernu VW se v ČR asi odškodnění nedočkají

Volkswagen již začal odškodňovat majitele aut se software pro úpravu emisí při emisních testech. V USA dostanou tisíc dolarů formou nabitých platebních karet, přičemž polovinu mohou utratit libovolně a polovinu za produkty a služby VW. Na něco podobného ale asi mohou domácí majitelé těchto vozů... celý článek »

Nový Opel Astra: unikátní světla a OnStar od začátku prodejů

V souboji evropských kompaktních aut se zase trochu přiostřilo. Na trhu je totiž nový Opel Astra. Auto, které už léta „jde po krku“ Volkswagenu Golf. Nová generace Astra přichází na trh v době, kdy si celý koncern Volkswagen líže rány z gigantického emisního skandálu, a protože se Opel v tomto... celý článek »

Peugeot hlásí rekordní rok v segmentu LUV

Česká pošta skončila s provozováním přestárlých aut nedůstojných parametrů a před čtyřmi lety začala s masivní obnovou vozového parku, která od té doby probíhá kontinuálně. Jinak to ani není vzhledem k počtu provozovaných vozidel možné. Mezi nejúspěšnější dodavatele se počítá Peugeot, který se... celý článek »

Elektrické dodávky: mají smysl?

O elektromobilech se zatím stále mnohem více píše a mluví, než aby se s nimi jezdilo. Překážky jsou notoricky známé: kapacita/hmotnost/cena akumulátorů, zdlouhavé dobíjení, cena, infrastruktura. Je toho opravdu hodně, co je třeba vyřešit. Ale nějaký pokrok a vývoj existuje a již dnes dávají... celý článek »

Hlasujte

Těšíte se na dobu, kdy bude běžné autonomní řízení automobilů?
Ano, bude to dobré na cestu z hospody... 3%
 
Ano, za volantem se většinou nudím a raději bych dělal něco jiného 9%
 
Vcelku ano, ale využíval bych to jen na dálnicích 19%
 
Ne, rád řídím a autopilotu nikdy nebudu zcela důvěřovat 44%
 
Ne, je to nesmysl. Jen aby nám jednou stroje nevládly! 28%
 

Více »

V tomto čísle

  • Zabezpečení firemních automobilů
  • Konec zdržovací taktiky
  • To nejlepší z leasingu i pronájmu
  • Nástavby užitkových vozidel
  • Díky, pane asistente

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr