Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 27 | Datum: 2. prosinec 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Krasavec ze Slezska

Novinka automobilky Hyundai, která se vyrábí ve slezských Nošovicích, zaujme každého na prvního pohled. Ovšem nejen díky vzhledu může Tucson naplnit své ambice stát se králem SUV. celý článek »

Ford zavádí centra karosářských oprav

Český Ford přichází s novou iniciativou v oblasti karosářských oprav osobních i lehkých užitkových vozů. Jeho nová Centra karosářských oprav fungují v rámci servisů autorizovaných partnerů Ford s cílem nabídnout zákazníkům co nejvyšší kvalitu služeb. celý článek »

Změny náhrad za použití soukromého vozu v roce 2016

Zlevnění pohonných hmot, ke kterému došlo v průběhu roku 2015, má vliv na výši cestovních náhrad zaměstnanců na pracovních cestách vykonávaných vlastními vozidly. celý článek »

ALD Automotive Fleet Awards 2015 na Slovensku

Chcete vědět, jak dopadly Fleet Awards a Firemní auto roku na Slovensku? A co je nového ve fleetovém byznysu u našich sousedů? celý článek »

Nová LUV od Toyoty, Peugeotu a Citroënu

Označení Proace má Toyota vyhrazené pro užitkový vůz střední velikostní kategorie. Pro evropské trhy, kde to má masová značka bez alespoň základní nabídky užitkových aut u fleetových zákazníků těžké, se japonská automobilka rozhodla vyřešit díru ve své nabídce spoluprací s francouzskou skupinou... celý článek »

Veronika Svobodová novou fleet manažerkou u Nissanu

V rámci domácího zastoupení značky Nissan se nedávno přesunul Marek Šafarčík z pozice fleetového manažera na pozici Country Manager. Na uvolněnou pozici Area Fleet Manager pro Českou a Slovenskou republiku nyní nastupuje Veronika Svobodová, která má bohaté zkušenosti z automobilového průmyslu díky... celý článek »

Dajbych představil Defender s převodovkou VTP

Společnost Dajbych představila v premiéře speciální verzi terénního pracovního automobilu Land Rover Defender. Zvláštností oproti standardnímu provedení je použití bezestupňové převodovky VTP, která funguje na principu hydrostaticky-mechanického a elektromechanického dělení hnací síly. Jedná se o... celý článek »

Volkswagen oznámil, jak upraví diesely EA 189

Volkswagen zveřejnil plán úprav turbodieselových agregátů, kterých se týká aféra s podvodnými emisemi. Jde především o agregáty 2.0 TDI a 1.6 TDI výrobní řady EA 189. Úprava motoru by neměla trvat déle než hodinu. celý článek »

LeasePLan překročil hranici 1,5 milionu vozidel

Leasingová společnost LeasePlan Corporation N.V. oznámila, že její celosvětový fleet dosáhl hranice 1,5 milionu vozidel. LeasePlan se tím stal první společností zabývající se správou vozových parků a mobility řidičů, která dosáhla této hranice. Tím potvrdila svou roli lídra v oboru co do počtu aut... celý článek »

Hlasujte

Vybavujete svá firemní vozidla navigačními systémy?
Přistupujeme k této problematice individuálně a kombinujeme více řešení 50%
 
Vybavujeme všechna vozidla integrovaným navigačním systémem 0%
 
Vybavujeme některá vozidla integrovanými navigačními systémy, pro ostatní máme přenosné navigace 0%
 
Nakupujeme externí navigace, které jsou k dispozici pro cesty do neznámých destinací 0%
 
Jako navigaci využíváme především smartphony 0%
 
Ne, navigace vůbec nepoužíváme 50%
 

Více »

V tomto čísle

  • Obnova vozového parku a remarketing ojetých vozidel
  • Jak jezdit lépe
  • Navigační systémy pro automobily
  • Náklady nákladů
  • Ke škodě všech. Interview s Ivanem Hodáčem

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr