Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 19. ledna 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Vítáme Vás ve fleetovém roce 2016!

Vítáme Vás při čtení prvního vydání pravidelného elektronického zpravodaje časopisu Fleet. I v letošním roce Vás budeme jeho prostřednictvím informovat o novinkách, zajímavostech a dobrých nápadech ze světa firemních vozových parků. V tomto vydání nepřehlédnete informaci o nové soutěži, kterou jsme připravili pro hosty druhého ročníku Tour de Fleet 2016. Tour de Fleet je tou nejefektivnější cestou, jak se seznámit s trendy fleet managementu  i aktuální automobilovou nabídkou. Proto neváhejte a zaregistrujte se již dnes. Klikněte na mapku ČR na našich stránkách (nebo na banner níže), vyberte si akci, seznamte se s jejím programem a pokud Vám nic nebrání, přihlašte se ještě dnes. Těšíme se na brzkou viděnou!

Testujte více! Vyhrajete vůz od Louda Auto

Druhý ročník celostátního turné na podporu odvětví pořizování a správy firemní vozových parků Tour de Fleet 2016 nabírá na obrátkách. Časopis FLEET jako pořadatel akce chystá i na letošní rok řadu novinek a zlepšení, které Tour de Fleet dále zatraktivní. celý článek »

Francouzi pokračují v testech emisí NOx. Peugeot bez problémů

Francouzské ministerstvo životního prostředí zahájilo vlastní zkoušky dieselových aut s cílem zjistit, zda skutečně plní emisní limity normy Euro 6, zkoušky probíhají jak v laboratoři podle NEDC metodiky, tak v reálném provozu. Na seznamu má úřad stovku aut, které hodlá prověřit, zatím jich prošlo... celý článek »

Saab: Ještě není konec. Stane se evropskou Teslou?

Automobilka Saab ještě žije! Zdálo se, že plány udělat z ní výrobce elektromobilů definitivně ztroskotaly už před více než rokem, ale jak to vypadá podle nejnovějších informací, mohlo by se to ještě povést. Saabu, někdejšímu propagátorovi přeplňovaných zážehových motorů, by tento hi-tech posun... celý článek »

Kia představuje dvě nová SUV: welness na kolech a hybrid

Automobilka Kia hodlá sázet na vozy kategorie SUV ještě více než dosud. Svědčí o tom dvě novinky, které Korejci nedávno představili v souvislosti se dvěma severoamerickými autosalony: právě probíhajícím v Detroitu a nadcházejícím v Chicagu. celý článek »

Samsung plánuje akumulátory pro dojezd až 600 km

Zeptáte-li se, co je hlavním problémem dnešních elektromobilů, většina dotázaných asi vypálí v rychlém sledu dvě slova: cena a dojezd. Na obojím se intenzivně pracuje, mimo jiné i díky rostoucí konkurenci mezi předními dodavateli akumulátorů pro automobilový průmysl. Je to vidět i na probíhajícím... celý článek »

Značky na přání: Pořídíte si je?

Mezi novinky roku 2016 patří v oblasti silniční legislativy mimo jiné také individuální registrační značky na přání. Jen za první týden přijaly úřady téměř 1700 žádostí, a to přesto, že jedna stojí 5000 Kč, tedy 10 000 Kč na auto. Mezi žadateli jsou vedle soukromých osob, také podnikatelé a... celý článek »

Philip Morris mění fleetovou strategii

Domácí zastoupení tabákového koncernu Philip Morris mění svou strategii v oblasti akvizice vozového parku. Provozovatel bezmála tří stovek převážně osobních automobilů se po důkladných analýzách rozhodl pro změnu zásadní, neboť přechází od nákupu vozidel do majetku k operativnímu... celý článek »

Plug-in Golf GTE má českou cenu: stojí přes milion

Pod tíhou emisního skandálu vyhlásila automobilka Volkswagen změnu strategie, v jejímž rámci se bude odklánět od dieselových agregátů k plug-in hybridům a elektromobilům. V této oblasti má už dnes co nabídnout, ale jak ukazuje právě zveřejněná česká cena Golfu GTE, což je plug-in hybrid s dojezdem... celý článek »

Hlasujte

Využijete možnosti pořídit pro svá firemní vozidla individuální registrační značky?
Ano, vnímáme to jako zajímavou možnost prezentace. 0%
 
Možná pro pana ředitele nebo členy představenstva, budou-li si to přát, jinak ne. 0%
 
Určitě ne, jména hloupých na všech sloupích.... 100%
 

Více »

V tomto čísle

  • Obnova vozového parku a remarketing ojetých vozidel
  • Jak jezdit lépe
  • Navigační systémy pro automobily
  • Náklady nákladů
  • Ke škodě všech. Interview s Ivanem Hodáčem

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr