Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 8. února 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Přihlašte se na Tour de Fleet 2016! Vaše cesta k lepšímu fleetu

Časopis FLEET firemní automobily pořádá i letos sérii eventů pro podporu odvětví pořizování a správy vozových parků ve firmách. Přihlašte se na Tour de Fleet 2016, získejte cenné informace, poznejte nové lidi z odvětví a zapojte se do naší soutěže o osobní automobil. Testujte, srovnávejte a udělejte si objektivní obrázek o tom, jaká značka vám ve fleetech nabídne víc než ostatní. Přijeďte již 21. dubna do Brna na první setkání Tour de Fleet 2016 a poznejte vozy nominované do 9. ročníku ankety o Hankook Firemní auto roku 2016. Těště se na první číslo magazínu FLEET, v němž se mimo jiné dočtete o nejbližsích plánech značky Hyundai nejen v sektoru firemních aut přímo z úst generálního ředitele zastoupení značky Vladimíra Vošického.

Vladimír Vošický: Budeme ještě aktivnější

Značka Hyundai je dnes globálně respektovaným hráčem automobilového trhu. Důvod je jasný a zřejmý: na rozdíl od dob, kdy její nabídce dominovaly alespoň pro evropské trhy nepříliš atraktivní modely, má dnes velmi atraktivní a ambiciózní portfolio jak co do kvality produktu, tak šíře nabídky. A na... celý článek »

RWE letos postaví minimálně 11 plniček CNG

Poptávka po CNG jak pohonné hmotě se postupně zvyšuje a pokračuje tedy i zahušťování sítě plnicích stanic. Společnost RWE například hodlá v letošním roce otevřít minimálně dvanáct nových stanic. Ty budou vznikat na takových místech, aby je zákazníci nemuseli složitě hledat a zajíždět k... celý článek »

První skici nového SUV od Škody

Škoda už nějaký čas hovoří o SUV ofenzívě a nyní poprvé mění slova ve veřejné činy. Uvolnila totiž první designové skici nového konceptu VisionS, který je předobrazem SUV střední velikostní kategorie. Podle zatím nepotvrzených informací by měl produkční model dostat název Kodiaq, k vidění by měl... celý článek »

Volkswagen začíná svolávat první auta z aféry "Dieselgate"

Volkswagen rozjel minulý týden akci „Velký třesk“ během které postupně svolá do servisů všechny vozy s turbodieselovými motory řady EA 189 postiženými aférou s podvodným systémem rozpoznávání emisního testu. Prvními modely na řadě jsou Amarok a Passat. celý článek »

Z linky sjel poslední Land Rover Defender. Vyráběl se 68 let

Po neuvěřitelných 68 letech dnes byla v britském Solihullu ukončena výroba legendárního terénního vozu Land Rover Defender. Úplně posledním exemplářem, který sjel z výrobní linky, byl Defender 90 Heritage Soft Top. celý článek »

Nová Kia Sportage přichází na český trh. Ceny od 459 980 Kč

Kia uvádí na český trh novou generaci modelu Sportage, poprvé představenou vloni na autosalonu ve Frankfurtu. Sportage patří dlouhodobě k nejprodávanějším vozům značky Kia v České republice, v současnosti u nás jezdí přes 12 500 exemplářů. celý článek »

Business Lease předal Kofole poslední ze 103 škodovek

Výběrové řízení Kofoly na „Full servis operativní leasing“ vyhrála společnost Business Lease, která nyní oficiálně předala Kofole poslední vozidlo jejího vozového parku. Celkem se jedná o 103 vozů značky Škoda Fabia a Škoda Rapid. celý článek »

Hlasujte

Využijete možnosti pořídit pro svá firemní vozidla individuální registrační značky?
Ano, vnímáme to jako zajímavou možnost prezentace. 13%
 
Možná pro pana ředitele nebo členy představenstva, budou-li si to přát, jinak ne. 7%
 
Určitě ne, jména hloupých na všech sloupích.... 82%
 

Více »

V tomto čísle

  • Obnova vozového parku a remarketing ojetých vozidel
  • Jak jezdit lépe
  • Navigační systémy pro automobily
  • Náklady nákladů
  • Ke škodě všech. Interview s Ivanem Hodáčem

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr