Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 16. února 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Zúčastněte se Tour de Fleet 2016 a vyhrajte auto

Již jen dva měsíce zbývají do startu Tour de Fleet 2015, série eventů na podporu  odvětví pořízování a správy vozových parků. Zúčastněte se  první akce v Brně na Masarykově okruhu 21.4.2016, nebo dalších akcí, které budou následovat. Svezte se v posledních automobilových novinkách a získejte tím šanci získat na podzim osobní automobil od Louda Auto. Pro více informací klikněte na banner v tomto newsletteru.

FLEET a Regionální Hospodářská komora Brno zvou na Masarykův okruh

Přijeďte dne 21. dubna 2016 na Masarykův okruh v Brně a zažijte tradiční akci odborného magazínu FLEET firemní automobily. První zastávka letošní Tour de Fleet 2016 se odehraje právě zde! celý článek »

VW Passat GTE: plug-in za 1 149 900 Kč

Po Golfu GTE oznámil Volkswagen české ceny také pro Passat GTE. Plug-in hybridní verze jednoho z nejoblíbenějších evropských vozů střední třídy je k dispozici jako sedan i kombi a ceny začínají na 1 149 900 Kč s DPH. celý článek »

Prodeje nového Renaultu Mégane zahájeny. Zatím jen v limitované edici

Renault dnes přesně v poledne zahájil prodej nové generace modelu Mégane. Na trh uvedl limitovanou sérii Premiere Edition, kterou příští týden doplní také další provedení. Zároveň bude zveřejněn i kompletní ceník. celý článek »

Pošta ušetřila s CNG auty už 50 milionů

Česká pošta patří mezi největší společnosti, které u nás jezdí na stlačený zemní plyn (CNG). Od roku 2012, kdy začala Česká pošta auta na CNG provozovat, se její vozový park rozrostl na 1042 vozidel, která dohromady najezdila zhruba padesát milionů kilometrů a padesát milionů korun také díky tomu... celý článek »

Opel přijde s dostupným elektromobilem v roce 2017

Trh s elektromobily se začíná navzdory všem překážkám a problémům zvolna probouzet. V očekávání dostupného modelu Tesla 3 se velké automobilky pouštějí do vlastních projektů, které by mohly malému americkému výrobci konkurovat. Jedním z nich bude i Opel (a Vauxhall), který na evropských trzích... celý článek »

Ateca: První SUV od Seatu

Představení nového SUV chystají do Ženevy dvě značky koncernu Volkswagen: SEAT a Škoda. Jako první se pochlubil španělský výrobce, který svou novinku pojmenoval Ateca. Škoda ovšem nepředstaví jeho klon, ale větší SUV (Kodiaq). Klonem Atecy by měl být Yeti druhé generace, který Škoda světu ukáže až... celý článek »

Ford zvyšuje iniciativu na poli sanitních vozů

Značka Ford se na našem trhu již několik let výrazně angažuje v obměně vozového parku českého zdravotnictví. Nejatraktivnější nabídka českého Fordu se týká vozů kategorie DNR tedy doprava nemocných a raněných, což jsou běžné převozní sanitní vozy, které tvoří základ veškeré přepravy... celý článek »

CNG v síti Bonett zlevňuje

Ceny motorové nafty a benzínu se v současnosti drží na relativně nízké úrovni, což do určité míry snižuje atraktivitu alternativního paliva CNG. Jeho ceny jsou oproti konvenčním palivům stabilnější a při poklesu cen nafty a benzínu se tedy ekonomická výhodnost stlačeného zemního plynu... celý článek »

Hlasujte

Využijete možnosti pořídit pro svá firemní vozidla individuální registrační značky?
Ano, vnímáme to jako zajímavou možnost prezentace. 9%
 
Možná pro pana ředitele nebo členy představenstva, budou-li si to přát, jinak ne. 9%
 
Určitě ne, jména hloupých na všech sloupích.... 84%
 

Více »

V tomto čísle

  • Obnova vozového parku a remarketing ojetých vozidel
  • Jak jezdit lépe
  • Navigační systémy pro automobily
  • Náklady nákladů
  • Ke škodě všech. Interview s Ivanem Hodáčem

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr