Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 26. února 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Fleetu je na cestě

Zajistěte si první vydání časopisu FLEET firemní automobilyy. Nemáte ještě předplatné? Zajistěte si ho zde. Podívejte se na anotaci nového čísla v prvním článku tohoto newsletteru. Již necelé dva měsíc zbývají do startu Tour de Fleet 2016. Vyberte si z šesti míst, pěti testovacích akcí a hlavních témat. Přihlásit se můžete zde.

Vychází první letošní Fleet

První vydání magazínu Fleet firemní automobily v roce 2016 vychází 3. března a jeho stránky opět zaplní řada témat úzce spjatých se správou vozového parku. Stěžejní částí obsahu jsou dvě obsáhlé sedmistránkové přílohy mapují dvojici zajímavých témat. První z nich se zaměřuje na správný výběr a... celý článek »

Fleet vítá partnery Tour de Fleet 2016

Fleet vítá partnery Tour de Fleet 2016, 2. ročníku celostátního turné na podporu prodeje automobilů korporátní klientele. celý článek »

Ford uvádí do Evropy systém SYNC 3

Ford nespí na vavřínech ve vývoji elektronických informačních systémů a přichází nyní s novým systémem Sync 3, který již podle dostupných ilustrací nabídne přehlednější uživatelské rozhraní, než nabízela předchozí generace Sync 2. celý článek »

LeasePlan připravil novou službu pro sdílení vozidel

Leasingová společnost LeasePlan uvádí na trh novou službu pro sdílení vozidel s názvem SwopCar. Ta by měla firmám umožnit využívání vozů zaměstnanci podle aktuálních potřeb a tím optimalizovat využití vozidel a tím i nákladů na vozový park. celý článek »

Volvo: mobil místo klíče

Až doposud platilo, že se řidič do auta dostane a nastartuje ho pomocí klíče. Ať už klasického, nebo elektronického, který už není třeba zasouvat do spínací skříňky. Volvo ale hodlá již od roku 2017 tuto praxi změnit. celý článek »

Vision S je předobrazem velkého SUV od Škody. Kromě pohonu...

Škoda odhalila první snímky konceptu Vision S, předobrazu velkého SUV od mladoboleslavské automobilky, které ponese podle zatím oficiálně nepotvrzených informací jméno Kodiaq. Překvapení je skryto v útrobách, protože Vision S je prezentován jako plug-in hybrid. Sériové provedení ale tento systém... celý článek »

Pozvánky na Tour de Fleet 2016

Stáhněte si pozvánky na Tour de Fleet 2016. celý článek »

VW Passat GTE: plug-in za 1 149 900 Kč

Po Golfu GTE oznámil Volkswagen české ceny také pro Passat GTE. Plug-in hybridní verze jednoho z nejoblíbenějších evropských vozů střední třídy je k dispozici jako sedan i kombi a ceny začínají na 1 149 900 Kč s DPH. celý článek »

Hlasujte

Využijete možnosti pořídit pro svá firemní vozidla individuální registrační značky?
Ano, vnímáme to jako zajímavou možnost prezentace. 8%
 
Možná pro pana ředitele nebo členy představenstva, budou-li si to přát, jinak ne. 8%
 
Určitě ne, jména hloupých na všech sloupích.... 84%
 

Více »

V tomto čísle

  • Obnova vozového parku a remarketing ojetých vozidel
  • Jak jezdit lépe
  • Navigační systémy pro automobily
  • Náklady nákladů
  • Ke škodě všech. Interview s Ivanem Hodáčem

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr