Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 7 | Datum: 23. března 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Přijeďte na Den s Fleetem do Brna, již 21. dubna!

Přidejte se k více než 100 firmám, jejichž zástupci se již přihlásili na první akci Tour de Fleet 2016 – Den s Fleetem na Masarykově okruhu v Brně. Podrobnosti a registrace zde.

Školení řidičů referentů nemusí být otravná povinnost

Vyzkoušejte sami – po registraci získáte 5 školení BOZP podle vlastního výběru zdarma. Odkaz naleznete níže v textu.Nedílnou součástí činnosti každého zaměstnavatele je povinnost (předepsaná zákonem 262/2006 Sb. – Zákoníkem práce) zajišťovat školení řidičů referentů (řidičů vozidel do 3,5 tuny),... celý článek »

S apelem na bezpečnost

Mít v provozu přes čtyři tisíce aut a najezdit s nimi přes osm milionů kilometrů ročně, to vyžaduje opravdu dobrý fleet management. Právě taková čísla vykazuje vozový park Skupiny ČEZ, která je dominantním hráčem domácího energetického trhu. celý článek »

Americká společnost bude hájit zájmy zákazníků VW dotčených kauzou Dieselgate

Volkswagen bude mít další problém při hašení „požáru“ jménem Dieselgate. Do hájení nároků na odškodnění evropských zákazníků, pro které si na rozdíl od těch amerických (kteří dostanou po tisíci dolarech) zatím německá automobilka zatím připravila jen povinnou návštěvu servisu (v Německu) se hodlá... celý článek »

Outsorcing na postupu

Podle odborníků si domácí firmy zvykly na outsourcing, kterým řeší zejména oblast služeb, které nepatří k jejich hlavnímu předmětu podníkání. Ať už se jedná o public relations, internetový marketing či pronájem automobilů a s nimi spojené služby. K outsourcingu se přiklánějí zejména firmy, které se... celý článek »

Využíváte ve svém vozovém parku vozy pro nasazení v terénu, ať již klasické off-roday, nebo SUV?

Petr Králíček, Supervisor Fleet Services CZ & SK, Philip Morris ČR a.s. Terénní vozy nevyužíváme, protože charakter provozních podmínek, ve kterých operuje naše flotila, to nevyžaduje. Vozy kategorie SUV se u nás nicméně pořizují v kategorii benefit vozidel, kde v rámci možností... celý článek »

Fleet zahajuje TV kampaň, přijdou i další podpory

Fleet zahajuje televizní kampaň na podporu Tour de Fleet 2016. celý článek »

DB Schenker hodlá sázet na CNG

Na českých silnicích postupně přibývá aut na stlačený zemní plyn, tedy CNG. Přibývá i společností, které se rozhodly jít touto cestou a auta s tímto druhem pohonu systematicky zařazují do svého vozového parku. Jednou z nich je i logistická společnost DB Schenker. Ta si dokonce vybudovala vlastní... celý článek »

Hyundai vyhrál další část výběrového řízení na auta pro ŘSD

Značka Hyundai uspěla v další části pětidílného výběrového řízení vypsaného Státním fondem dopravní infrastruktury. Ředitelství silnic a dálnic tak získá 169 nových aut, z hlediska typové skladby dominuje nové kompaktní SUV Tucson, který doplňují ix20 a i40. celý článek »

Nissan nabídne autonomní řízení už za rok

Nissan není průkopníkem jen v oblasti masové výroby elektromobilů, mezi prvními na trhu chce být také se systémem semi autonomního řízení. V Evropě nabídne tento pokročilý systém poprvé ve svém nejúspěšnějším modelu Qashqai. celý článek »

Hlasujte

Kde myslíte, že se skrývají největší možnosti úspor ve vašem fleetu?
Ve vyjednávání o ceně nakupovaných vozidel 20%
 
Ve výběru vhodných vozidel 20%
 
V přístupu řidičů ke svěřeným vozidlům 0%
 
V servisování vozidel 20%
 
V hospodaření s pohonnými hmotami 40%
 

Více »

V tomto čísle

  • Pracovní automobily do terénu
  • Srážka s paroháčem
  • Pneumatiky a legislativa
  • Přípravy na více frontách
  • Hon na Teslu
  • Starší, než si myslíte

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr