Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 8 | Datum: 31. března 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Tour de Fleet startuje již 21. dubna. Podpoří projekt Racing 21

Včera na tiskové konferenci k založení nového závodního týmu Racing 21 matematik a podnikatel Karel Janeček vysvětloval, proč se snaží své podíly ve firmách volit v poměru tzv. zlatého řezu. Výjimkou není ani projekt závodního týmu Racing 21, který založil spolu s dlouholetým soutěžním jezdcem Vojtěchem Štajfem. Číslo 21 považuje Karel Janeček za "středobod vesmíru", a tak ho jistě těší, že i Tour de Fleet 2016 startuje 21. dubna. A právě Tour de Fleet 2016 je jedním z partnerů unikátního soutěžního projektu Racing 21. Více v tiskové zprávě. A nezapomeňte přijet na Den s Fleetem do Brna 21.4. - přihlásit se můžete ZDE. Testujte letos na Tour de Fleet 2016 a vyhrajte vůz od Louda Auto v hodnotě 350 000 Kč. Další zprávy ze světa fleetu v tomto newsletteru.

Tour de Fleet 2016 podporuje projekt Racing 21

Včera na tiskové konferenci k založení nového závodního týmu Racing 21 matematik a podnikatel Karel Janeček vysvětloval, proč se snaží své podíly ve firmách volit v poměru tzv. zlatého řezu. Výjimkou není ani projekt závodního týmu Racing 21, který založil spolu s dlouholetým soutěžním jezdcem... celý článek »

Peugeot Expert a Citroën Jumpy: nová užitková dvojčata

Obě značky skupiny PSA Peugeot Citroën představily užitkové verze svého nového modelu, zatím prezentovaného pouze v roli vekoprostorového osobního automobilu. Zatímco pro tato velká MPV zvolily zcela nové názvy Traveller (Peugeot) a Spacetourer (Citroën), v případě užitkových verzí se přidržely... celý článek »

Elektrický Jaguar již v roce 2018

Britský Jaguar je další z řady automobilek, které nehodlají ignorovat trend elektromobilů. Svůj vlastní elektricky poháněný automobil by chtěl nabídnout již za dva roky, tedy v roce 2018. celý článek »

S apelem na bezpečnost

Mít v provozu přes čtyři tisíce aut a najezdit s nimi přes osm milionů kilometrů ročně, to vyžaduje opravdu dobrý fleet management. Právě taková čísla vykazuje vozový park Skupiny ČEZ, která je dominantním hráčem domácího energetického trhu. celý článek »

Americká společnost bude hájit zájmy zákazníků VW dotčených kauzou Dieselgate

Volkswagen bude mít další problém při hašení „požáru“ jménem Dieselgate. Do hájení nároků na odškodnění evropských zákazníků, pro které si na rozdíl od těch amerických (kteří dostanou po tisíci dolarech) zatím německá automobilka zatím připravila jen povinnou návštěvu servisu (v Německu) se hodlá... celý článek »

Outsorcing na postupu

Podle odborníků si domácí firmy zvykly na outsourcing, kterým řeší zejména oblast služeb, které nepatří k jejich hlavnímu předmětu podníkání. Ať už se jedná o public relations, internetový marketing či pronájem automobilů a s nimi spojené služby. K outsourcingu se přiklánějí zejména firmy, které se... celý článek »

Využíváte ve svém vozovém parku vozy pro nasazení v terénu, ať již klasické off-roday, nebo SUV?

Petr Králíček, Supervisor Fleet Services CZ & SK, Philip Morris ČR a.s. Terénní vozy nevyužíváme, protože charakter provozních podmínek, ve kterých operuje naše flotila, to nevyžaduje. Vozy kategorie SUV se u nás nicméně pořizují v kategorii benefit vozidel, kde v rámci možností... celý článek »

Fleet zahajuje TV kampaň, přijdou i další podpory

Fleet zahajuje televizní kampaň na podporu Tour de Fleet 2016. celý článek »

Hlasujte

Kde myslíte, že se skrývají největší možnosti úspor ve vašem fleetu?
Ve vyjednávání o ceně nakupovaných vozidel 19%
 
Ve výběru vhodných vozidel 19%
 
V přístupu řidičů ke svěřeným vozidlům 19%
 
V servisování vozidel 19%
 
V hospodaření s pohonnými hmotami 28%
 

Více »

V tomto čísle

  • Pracovní automobily do terénu
  • Srážka s paroháčem
  • Pneumatiky a legislativa
  • Přípravy na více frontách
  • Hon na Teslu
  • Starší, než si myslíte

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr