Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 9 | Datum: 13. dubna 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Tour de Fleet 2016 startuje již za týden, hosté budou míc více důvodů testovat

Tour de Fleet 2016, druhý ročník celostátního turné na podporu odvětví pořizování a správy firemní vozových parků, je za dveřmi. Již 21. dubna se sejdou manažeři českých firem zodpovědní za vozové parky a jejich dodavatelé na Masarykově okruhu v Brně při prvním letošním Dni s... celý článek »

Peugeot a Citroën bude v ČR zastupovat Emil Frey Group

Pozici importéra značek Peugeot, Citroën a sub-brandu DS přebírá od 1. července na českém trhu skupina Emil Frey. Automobilka to dnes zveřejnila v tiskové zprávě. celý článek »

Český rozhlas obnovuje vozový park

Český rozhlas v rámci obnovy svého vozového parku vypsal otevřené výběrové řízení na rámcovou smlouvu na dodávky osobních a lehkých užitkových vozidel v celkové hodnotě 11,6 milionu korun bez DPH. V elektronické aukci zvítězily společnosti Přerost a Švorc a Auto... celý článek »

Jak to bude s akumulátory elektromobilů?

Mezi otázky, které vyvstávají při řešení ekonomiky provozu elektromobilů, patří ožehavé téma akumulátorů a jejich výdrže. Některé názory vidí v tomto problému jednu z příčin nemožnosti rozvoje elektromobilů v jejich současné podobě, protože výměna akumulátoru bude velmi drahá a pošle celý provoz do... celý článek »

Nový Peugeot 2008 dostal novou výbavu: GT Line

Peugeot uvádí na trh modernizovaný model 2008, který si vydobyl pozici třetího nejúspěšnějšího crossoveru segmentu B na evropských trzích. Změny se týkají především designu a některých prvků výbavy, v nabídce se ale objevuje také nový výbavový stupeň GT Line. celý článek »

Tour de Fleet 2016 podporuje projekt Racing 21

Včera na tiskové konferenci k založení nového závodního týmu Racing 21 matematik a podnikatel Karel Janeček vysvětloval, proč se snaží své podíly ve firmách volit v poměru tzv. zlatého řezu. Výjimkou není ani projekt závodního týmu Racing 21, který založil spolu s dlouholetým soutěžním jezdcem... celý článek »

Peugeot Expert a Citroën Jumpy: nová užitková dvojčata

Obě značky skupiny PSA Peugeot Citroën představily užitkové verze svého nového modelu, zatím prezentovaného pouze v roli vekoprostorového osobního automobilu. Zatímco pro tato velká MPV zvolily zcela nové názvy Traveller (Peugeot) a Spacetourer (Citroën), v případě užitkových verzí se přidržely... celý článek »

Elektrický Jaguar již v roce 2018

Britský Jaguar je další z řady automobilek, které nehodlají ignorovat trend elektromobilů. Svůj vlastní elektricky poháněný automobil by chtěl nabídnout již za dva roky, tedy v roce 2018. celý článek »

Hlasujte

Kde myslíte, že se skrývají největší možnosti úspor ve vašem fleetu?
Ve vyjednávání o ceně nakupovaných vozidel22%
 
Ve výběru vhodných vozidel22%
 
V přístupu řidičů ke svěřeným vozidlům15%
 
V servisování vozidel15%
 
V hospodaření s pohonnými hmotami 29%
 

Více »

V tomto čísle

  • Pracovní automobily do terénu
  • Srážka s paroháčem
  • Pneumatiky a legislativa
  • Přípravy na více frontách
  • Hon na Teslu
  • Starší, než si myslíte

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr