Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 11 | Datum: 2. května 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Tour de Fleet 2016 se rozjela

Jak proběhl první Den s Fleetem letošní Tour de Fleet? Přečtěte si článek v tomto newsletteru. Přinášíme i zprávu z víkendové Rally Šumava, na níž se poprvé představil tým Racing 21, který jezdí s podporou Tour de Fleet. Blíží se druhý Den s Fleetem v Mostě - přihlašujte se na homepage www.ifleet.cz

V pracovním duchu

Druhý ročník celostátního setkání manažerů pro správu a řízení firemních vozových parků Tour de Fleet odstartoval ve čtvrtek 21. dubna první letošní událostí – Dnem s Fleetem na Masarykově okruhu v Brně. Za nádherného počasí a s kulisou supersportů, prohánějících se po brněnském okruhu, to byl... celý článek »

První vystoupení týmu Racing 21

Nový závodní tým Klokočka ŠKODA Czech National Team projektu Racing 21 vstoupil do své premiérové sezony soutěží Rallye Šumava Klatovy. Zatímco první etapu posádka Štajf – Rajnoha zakončila na solidním 12. místě absolutně, ve druhém dni vyřadila vůz ŠkodaFabia R5 z boje poškozená spojovací tyč... celý článek »

Prodeje elektromobilů firmám rostou

Můžete tvrdit, že dnešní elektromobily ještě nejsou připraveny na fleetový provoz a budete mít zřejmě pravdu. Jenže i tak zájem firem roste, jak dokladují čísla, která zveřejnil Nissan. meziročně se jeho prodeje modelů Leaf a e-NV200 vloni zvýšily o 45 procent. celý článek »

Ford má nový diesel. Jako první jej dostanou Transity

Na veletrhu užitkových automobilů v britském Birminghamu představil Ford modely Transit a Transit Custom se zcela novým vznětovým motorem EcoBlue o zdvihovém objemu 2,0 l. Dodávky těchto agregátů, u kterých slibuje automobilka především nižší spotřebu, budou zahájeny v polovině roku... celý článek »

Nový Renault Koleos. První snímky a informace

Renault představil na autosalonu v Pekingu novou generaci modelu Koleos, se kterým před osmi lety vstoupil do segmentu SUV. Nový model je postaven na stejné technice, jako Nissan X-Trail, tedy platformě CFM a z hlediska designu navazuje na styl nejnovějších modelů Espace a Talisman. celý článek »

Volvo: milion elektrifikovaných aut do roku 2025

Volvo má nový plán: do roku 2025 chce prodat milion elektrifikovaných automobilů. Švédská automobilka za tím účelem počítá s nabídkou alespoň dvou hybridních verzí každého ze svých modelů. Navíc v roce 2019 uvede na trh svůj první elektromobil. celý článek »

ČEZ uzavřel smlouvu s ABB na dodávky rychlodobíječek

Vítězem výběrového řízení na dodavatele veřejných rychlodobíjecích stanic pro elektromobily, které po celé České republice instaluje projekt Elektromobilita ČEZ, se stala společnost ABB Česká republika, přední světový dodavatel technologií pro energetiku a automatizaci. celý článek »

Hlasujte

Co je podle vás největším problémem pro rozvoj elektromobilů?
Dobíjecí časy 22%
 
Nedostatek dobíjecích stanic 15%
 
Nedostatečný dojezd 29%
 
Cena elektromobilu 22%
 
Problémů je víc, ale věřím, že se vyřeší 0%
 
Nemám s ničím problém, protože si to nikdy nekoupím! 15%
 

Více »

V tomto čísle

  • Téma: Financování vozových parků
  • Napětí pod kapotou
  • S apelem na bezpečnost
  • Modrá je dobrá
  • Soukromý majetek

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr