Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 12 | Datum: 11. května 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Den s Fleetem v Mostě - již 26.5.

Tour de Fleet 2016 se rozjela. Přidejte se a navštivte druhou událost v Mostě. Registrovat se můžete zde. Testujte na Tour de Fleet a vyhrajte auto!

Volkswagen i Ford se vydávají cestou PSA

Snažíte se vyhnout dieselům s aditivací AdBlue? Za pár let se vám to už možná nepodaří. Další automobilky hodlají sázet na systém SCR, který tuto aditivaci vyžaduje. Je to sice dražší, ale účinnější cesta a vzhledem k dalším zpřísněním emisních limitů a změnám v systému měření emisí bude do... celý článek »

Zákaz vjezdu náklaďáků pro N1? Nic není tak horké...

Nová vyhláška vyhláška č. 294/2015 Sb kterou se provádějí pravidla na pozemních komunikacích, nahradila s účinností od 1. ledna 2016 vyhlášku č. 30/2001 Sb. V její textaci se objevila řada sporných ustanovení, z nichž některá byla v médiích hojně propírána jako zcela nesmyslná. Například pravidlo... celý článek »

První vystoupení týmu Racing 21

Nový závodní tým Klokočka ŠKODA Czech National Team projektu Racing 21 vstoupil do své premiérové sezony soutěží Rallye Šumava Klatovy. Zatímco první etapu posádka Štajf – Rajnoha zakončila na solidním 12. místě absolutně, ve druhém dni vyřadila vůz ŠkodaFabia R5 z boje poškozená spojovací tyč... celý článek »

Prodeje elektromobilů firmám rostou

Můžete tvrdit, že dnešní elektromobily ještě nejsou připraveny na fleetový provoz a budete mít zřejmě pravdu. Jenže i tak zájem firem roste, jak dokladují čísla, která zveřejnil Nissan. meziročně se jeho prodeje modelů Leaf a e-NV200 vloni zvýšily o 45 procent. celý článek »

Ford má nový diesel. Jako první jej dostanou Transity

Na veletrhu užitkových automobilů v britském Birminghamu představil Ford modely Transit a Transit Custom se zcela novým vznětovým motorem EcoBlue o zdvihovém objemu 2,0 l. Dodávky těchto agregátů, u kterých slibuje automobilka především nižší spotřebu, budou zahájeny v polovině roku... celý článek »

Nový Renault Koleos. První snímky a informace

Renault představil na autosalonu v Pekingu novou generaci modelu Koleos, se kterým před osmi lety vstoupil do segmentu SUV. Nový model je postaven na stejné technice, jako Nissan X-Trail, tedy platformě CFM a z hlediska designu navazuje na styl nejnovějších modelů Espace a Talisman. celý článek »

Volvo: milion elektrifikovaných aut do roku 2025

Volvo má nový plán: do roku 2025 chce prodat milion elektrifikovaných automobilů. Švédská automobilka za tím účelem počítá s nabídkou alespoň dvou hybridních verzí každého ze svých modelů. Navíc v roce 2019 uvede na trh svůj první elektromobil. celý článek »

Hlasujte

Co je podle vás největším problémem pro rozvoj elektromobilů?
Dobíjecí časy 16%
 
Nedostatek dobíjecích stanic 11%
 
Nedostatečný dojezd 32%
 
Cena elektromobilu 16%
 
Problémů je víc, ale věřím, že se vyřeší 16%
 
Nemám s ničím problém, protože si to nikdy nekoupím! 11%
 

Více »

V tomto čísle

  • Téma: Financování vozových parků
  • Napětí pod kapotou
  • S apelem na bezpečnost
  • Modrá je dobrá
  • Soukromý majetek

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr