Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 15 | Datum: 6. června 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Na testovací jízdy se už můžete předem objednat

Ode dneška je spuštěn nový webový server na adrese testujauto.cz , univerzální rezervační systém testovacích jízd. Bude využíván i u akcí Tour de Fleet 2016. Od této chvíle mohou zúčastněné automobilky  již na příští akci Den TCO v Olomouci (23. června) vložit do založené události modely, které nabídnou k testování, a účastníci akce se mohou předem odbjednat ke konkrétním testům na přesně stanovený čas. Na prvních dvou akcích Tour de Fleet 2016 v Brně a v Mostě proběhlo na 1500 individuálních testů, z toho přes 800 v rámci naší letošní soutěže o osobní vůz v hodnotě 350 000 Kč. Den TCO v Olomouci nabídne inovovaný model akce, kdy tradiční přednášky nahradí panelová diskuze odborníků na TCO, v níž zasednou přední odborníci na problematiku. Na Den TCO Olomouc se můžete registrovat na stránkách časopisu Fleet, konkrétně zde. Podívejte se též na ukázky článků z nového vydání Fleetu, který vychází v těchto dnech.

Testujte více s testujauto.cz

6. června byl spuštěn nový internetový server testujauto.cz, který provozuje společnost Club 91, s.r.o., vydavatel časopisu FLEET. Jedná se o univerzální přihlašovací systém k testovacím jízdám. Bude sloužit jak pro vlastní akce časopisu FLEET (Tour de Fleet), tak individuálně prodejcům osobních a... celý článek »

Engine of The Year 2016: Nadvláda tříválců

Ve středu 1. června 2016 byly vyhlášeny výsledky soutěže „the International Engine of the Year Awards“ ve Stuttgartu a mezi nejmenšími pohonnými jednotkami se oproti loňsku mnoho nezměnilo. V kategorii do jednoho litru zvítězil Ford EcoBoost, zatímco v kategorii 1.0 - 1.4 l se stal vítězem agregát... celý článek »

Peugeot: Od emocí k racionalitě

Řada masových značek si přeje posunout svou image výše a odlišit se tak od zbytku neprémiového pelotonu, ve kterém zuří boj na každé pozici, o čele ani nemluvě. Některé pokusy o „únik“ skončí stejně rychle, jak začnou, jiné vypadají poměrně slibně. Do jednoho takového se pustil i Peugeot. Službami,... celý článek »

Nářadí, nebo tabulky?

Technicky orientovaný fleetový manažer rozumí do detailu autům, konstrukci jednotlivých komponent a dokáže leccos opravit. Je tady však ještě dost jiných dovedností, které potřebuje k úspěšnému zvládnutí svých pracovních úkolů. celý článek »

Podzemní plyn

Stlačený zemní plyn je jistě zajímavá pohonná hmota. Zážehový motor, je-li patřičně uzpůsoben, má díky vyššímu oktanovému číslu zemního plynu dokonce hladší chod než na benzin a díky nízké spotřební dani vychází zároveň levněji než klasická paliva. A neostrouhá ani ekologie, protože při spalování... celý článek »

V zájmu všech

Jednou z veledůležitých podmínek pro bezpečnou účast v silničním provozu je komunikace mezi jednotlivými účastníky, mezi řidiči obzvláště. Má-li být jízda bezpečná, musí být čitelná, srozumitelná, jasná. Jakmile nechávám ostatní na pochybách o tom, co budu v následujících chvílích dělat, je to... celý článek »

Hlasujte

Jak přistupujete ke školení a vzdělávání řidičů svých firemních automobilů?
Provádíme pouze ze zákona povinná školení 50%
 
Provádíme povinná školení plus u profesionálních řidičů doplňková školení na bezpečnost a ekonomiku provozu 50%
 
U všech řidičů provádíme školení nad rámec zákonných požadavků, zaměřená na bezpečnost a ekonomiku provozu 0%
 
Provádíme řadu školení nad rámec zákonných požadavků a zpracováváme také pravidelné interní kampaně 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Peugeot: Od emocí k racionalitě
  • Servis vozových parků 2016
  • Nářadí, nebo tabulky?
  • Monitoring vozového parku 2016
  • Podzemní plyn
  • Moje auto, tvoje auto
  • V zájmu všech

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr