Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 16 | Datum: 20. června 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Na shledanou v Olomouci!

Ve čtvrtek 23. června se koná již třetí dostaveníčko Tour de Fleet 2016. Přečtěte si, co se chystá nového. Máte stále možnost se registrovat ZDE a dokonce si u vybraných značek předem rezerovat svou testovací jízdu ZDE. Potěšilo nás celkově čtvrté místo posádky Štajf-Rajnoha na Rallye Hustopeče, která jezdí s podporou Tour de Fleet 2016. Přečtěte si v dalším článku tohoto newsletteru. A na adrese www.firemniauto.cz již můžete dávat hlasy nominovaným vozům v intenetové části ankety Hankook Firemní auto roku 2016.

Olomouc přináší řadu novinek

Třetí podnik turné na podporu správy vozových parků Tour de Fleet 2016 sezve firemní manažery a dodavatele odvětví do blízkosti historické metropole Hané - Olomouce. V obci Dolany-Véska se v tamním golfovém resortu odehraje další setkání, jehož společným jmenovatelem budou... celý článek »

Testujte více s testujauto.cz

6. června byl spuštěn nový internetový server testujauto.cz, který provozuje společnost Club 91, s.r.o., vydavatel časopisu FLEET. Jedná se o univerzální přihlašovací systém k testovacím jízdám. Bude sloužit jak pro vlastní akce časopisu FLEET (Tour de Fleet), tak individuálně prodejcům osobních a... celý článek »

Tým s podporou Tour de Fleet 2016 opět excelentně. V Hustopčích 4. příčka absolutně!

Jestli byla Rallye Český Krumlov příslibem stoupající formy posádky Štajf – Rajnoha, pak účinkování Klokočka ŠKODA Czech National Teamu na právě odjeté Rallye Hustopeče jen potvrdilo stoupající ambice nového týmu a jejich vozu ŠKODA Fabia R5 v projektu Racing 21, který jezdí s podporou Tour de... celý článek »

Nový Peugeot Expert: V ceně i servis

Jako druhý v pořadí uvedl na náš trh nový užitkový model skupiny PSA Peugeot. Víceméně identický model, jaký o deset dní dříve uvedl Citroën pod tradičním názvem Jumpy, se v případě Peugeotu jmenuje rovněž tradičně: Expert. celý článek »

London Taxi nabídne nový plug-in model. A nejen v Británii

Potkáme typické londýnské taxíky i v Praze? V české metropoli asi ne, ale v řadě jiných evropských měst by se objevit mohly. Například v Paříži, kde společnost London Taxi Co. představila svůj nejnovější model TX5, který nabízí tamním taxi společnostem. celý článek »

Internetové hlasování ankety Hankook Firemní auto roku 2016 zahájeno

Devátý ročník Hankook Firemní auto roku 2016, tradičně nejsledovanější součást fleetových cen ALD Automotive Fleet Awards, je již v plném proudu. Členové manažerské poroty měli již dvakrát možnost si nominované automobily vyzkoušet na akcích v Brně a Mostě. Nyní startuje také veřejná část ankety... celý článek »

Elektromobil od Mercedesu s dojezdem 500 km? Za dva až tři roky.

Daimler již zanedlouho poodhalí více informací o svém zcela novém elektromobilu, který bude na trhu soupeřit s vozy značky Tesla. Elektrický mercedes by měl mít podle sdělení Thomase Webera, šéfa vývojového oddělení automobilky, dojezd na jedno nabití 500 km. celý článek »

Nový Ford Ka+: Od stylu k praktičnosti

Ford včera představil nový malý automobil KA+. V evropské nabídce Fordu se novinka zařadí po bok úspěšné Fiesty jako alternativa pro zákazníky, kteří hledají stylový, dobře vybavený a kvalitní malý automobil. Ka+ nabídne ve své kategorii nadstandardně prostorný interiér, automobilka libuje i... celý článek »

Nový Citroën Jumpy: od 500 000 Kč

Citroën uvedl na náš trh nový užitkový model střední velikosti s tradičním označením Jumpy. Novinka přichází na trh o několik dní dříve než její sesterský model Peugeot Expert. Jedná se přitom o víceméně identické modely odlišující se několika pohledovými prvky exteriéru a pár detaily v interiéru.... celý článek »

Hlasujte

Jak přistupujete ke školení a vzdělávání řidičů svých firemních automobilů?
Provádíme pouze ze zákona povinná školení 86%
 
Provádíme povinná školení plus u profesionálních řidičů doplňková školení na bezpečnost a ekonomiku provozu 15%
 
U všech řidičů provádíme školení nad rámec zákonných požadavků, zaměřená na bezpečnost a ekonomiku provozu 0%
 
Provádíme řadu školení nad rámec zákonných požadavků a zpracováváme také pravidelné interní kampaně 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Peugeot: Od emocí k racionalitě
  • Servis vozových parků 2016
  • Nářadí, nebo tabulky?
  • Monitoring vozového parku 2016
  • Podzemní plyn
  • Moje auto, tvoje auto
  • V zájmu všech

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr