Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 17 | Datum: 14. července 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Tour de Fleet pokračuje 8. září

Tour de Fleet 2016 má nyní letní přestávku, ale již se těšíme na další setkání 8. září při Technologickém dni v Dolních Břežanech. Kdo je technologickým lídrem na našem trhu? Přijeďte to vědeckého centra ELI Beamlines na Technologický den. Podívejte se na dokument TV Sport 5 červnové akce v Olomouci. Hlašte se již dnes na Technologický den 8. září ZDE. Hezké léto všem!

 

Nové Suzuki Baleno: Útok na Fabii

Suzuki je sice ve vozových parcích značkou zřídkavou, ale nikoli neznámou. Zejména tam, kde používají menší terénní vozy, znají modely jako Vitara nebo Jimny. Z oblasti klasických aut se ale na našem trhu značka prakticky vytratila, protože nabízí jen malé automobily Celerio a Swift. Nyní se vrací... celý článek »

Tým Racing 21 s podporou Tour de Fleet se zařadil mezi špičku české rally

Čtvrté místo absolutně, třetí ve své třídě. Stejný výsledek jako na Rallye Hustopeče zopakovala posádka Klokočka ŠKODA Czech National Teamu s podporou Tour de Fleet 2016 i na oblíbené Rallye Bohemia. V okolí Mladé Boleslavi a na Liberecku to však Štajf s Rajnohou měli o poznání těžší než mezi... celý článek »

PSA jde s pravdou ven: za tolik jezdí její auta v reálu!

Skupina PSA se v listopadu 2015, kdy v médiích probíhaly diskuze, které oslabily důvěru spotřebitelů v automobilové odvětví, rozhodla zveřejnit údaje o spotřebě paliva svých vozů v reálném provozu, což je zcela unikátní přístup založený na transparentnosti vůči zákazníkům. Tato iniciativa... celý článek »

Stáhněte si bannery Firemního auta roku

Anketa Hankook Firemní auto roku je v plném proudu, a to včetně své internetové části, ve které může hlasovat široká veřejnost. Podpořit šance svých nominovaných modelů mohou jednotlivé automobilky podpořit také bannery, které byly jako každoročně pro tuto příležitost připraveny.... celý článek »

MOL dokončuje rebranding Agipu

Maďarský ropný a plynárenský koncern MOL dokončuje rebranding čerpacích stanic Agip v České republice. Společnost po svém razantním vstupu na domácí trh rychle vybudovala druhou nejpočetnější síť čerpacích stanic a stala se výrazným hráčem na poli nejen velkoobchodního, ale i maloobchodního prodeje... celý článek »

Toyota C-HR

Kompaktní crosovery, tedy auta ve stylu „od každého něco“ se těší stále větší oblibě a je to také kategorie, kde se výrobci dokážou asi nejvíc „odvázat“. V tomto duchu nakráčela na scénu i nová Toyota C-HR. celý článek »

Den TCO Olomouc - Fotoreportáž

Ve čtvrtek 23. 6. 2015 se v areálu Golf resortu Dolany - Véska odehrálo specializované setkání fleetových specialistů s tématem celkové náklady na vlastnění a provoz vozidel. Přinášíme fotoreportáž z vydařené akce, která přilákala přes dvě stovky účastníků. celý článek »

Hlasujte

Jak přistupujete ke školení a vzdělávání řidičů svých firemních automobilů?
Provádíme pouze ze zákona povinná školení 60%
 
Provádíme povinná školení plus u profesionálních řidičů doplňková školení na bezpečnost a ekonomiku provozu 30%
 
U všech řidičů provádíme školení nad rámec zákonných požadavků, zaměřená na bezpečnost a ekonomiku provozu 0%
 
Provádíme řadu školení nad rámec zákonných požadavků a zpracováváme také pravidelné interní kampaně 10%
 

Více »

V tomto čísle

  • Peugeot: Od emocí k racionalitě
  • Servis vozových parků 2016
  • Nářadí, nebo tabulky?
  • Monitoring vozového parku 2016
  • Podzemní plyn
  • Moje auto, tvoje auto
  • V zájmu všech

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr