Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 18 | Datum: 4. srpna 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Za měsíc v Dolních Břežanech

Již zhruba za měsíc pokračuje Tour de Fleet 2016 svoji druhou, podzimní částí. 8. září je na programu Technologický den, přehlídka toho "nej" z automobilových  technologií současnosti. Opět nabídneme panelovou diskuzi, přednášky, workshopy a samozřejmě testování. Neváhejte a zajistěte si účast na Technologickém dni v Dolních Břežanech. Otestujte nejméně pět modelů a získejte tím šanci vyhrát osobní vůz v hodnotě 350 000 Kč od Louda Auto. Opět nabídneme možnost rezervace testovacích jízd na internetu. Registrujte sek účasti  na našich stránkách.

Fleetový podzim bude vydatný

Prázdniny vstoupily do druhé poloviny a již je v dohledu další akce letošní Toud de Fleet. Má název Technologický den a stejně jako červnová událost v Olomouci je to další tematický Den s Fleetem, jehož zaměření je patrné z názvu. Jeho alfou a omegou budou automobilové technologie, které umožňují... celý článek »

Dva průzkumy J.D. Power v Německu. Kdo zvítězil?

Agentura J.D. Power provedla v Německu průzkum spokojenosti zákazníků se servisními službami dealerů jednotlivých automobilových značek. Jak se ukázalo, nejspokojenější klienty má v současnosti Toyota. V průzkumu spolehlivosti aut se pak z vítězství radovala značka Mitsubishi. celý článek »

Posila pro fleetové prodeje užitkových Mercedesů

Od 1. června letošního roku byla svěřena péče o fleetové prodeje užitkových vozů společnosti Mercedes-Benz Česká Tereze Pokorné, která pracuje pro značku na různých pozicích již od roku 2009. Poslední čtyři roky působí právě v divizi M-B Vans. Spolupracovat bude s Tomášem Janů, který nadále... celý článek »

Ceny nového Mercedesu E Kombi začínají na 1 291 070 Kč

Mercedes-Benz třídy E existuje v několika karosářských provedeních. Pro mnoho zákazníků je tím top provedením ale jednoznačně kombi, které je co do objemu zavazadlového prostoru ve své kategorii rekordmanem, kterého dokázala překonat jen ta největší SUV. Zcela nová generace „éčka“ samozřejmě verzi... celý článek »

Daimler spojil své myTaxi s britským Hailo

Automobilka Daimler AG má kromě Mercedesu či smartu také divizi myTaxi, která provozuje aplikaci pro objednávání taxislužby přes smartphony. V tomto byznysu není zdaleka osamocena, například General Motors investoval půl miliardy dolarů do do aplikace Lyft, Volkswagen zase 300 milionů do podílu v... celý článek »

Jaguar Land Rover začne testovat "propojená" vozidla

Automobilka Jaguar Land Rover plánuje vytvořit v nadcházejících čtyřech letech fleet více než sta výzkumných vozů, který pomůže vyvíjet a testovat celou řadu technologií pro propojená a autonomní vozidla (CAV). První z těchto výzkumných aut budou ještě letos jezdit na 66 km dlouhé zkušební trase v... celý článek »

Marco Venturini: Peugeot směřuje od emocí k racionalitě

Řada masových značek si přeje posunout svou image výše a odlišit se tak od zbytku neprémiového pelotonu, ve kterém zuří boj na každé pozici, o čele ani nemluvě. Některé pokusy o „únik“ skončí stejně rychle, jak začnou, jiné vypadají poměrně slibně. Do jednoho takového se pustil i Peugeot.... celý článek »

Hlasujte

Jak přistupujete ke školení a vzdělávání řidičů svých firemních automobilů?
Provádíme pouze ze zákona povinná školení 59%
 
Provádíme povinná školení plus u profesionálních řidičů doplňková školení na bezpečnost a ekonomiku provozu 25%
 
U všech řidičů provádíme školení nad rámec zákonných požadavků, zaměřená na bezpečnost a ekonomiku provozu 0%
 
Provádíme řadu školení nad rámec zákonných požadavků a zpracováváme také pravidelné interní kampaně 17%
 

Více »

V tomto čísle

  • Peugeot: Od emocí k racionalitě
  • Servis vozových parků 2016
  • Nářadí, nebo tabulky?
  • Monitoring vozového parku 2016
  • Podzemní plyn
  • Moje auto, tvoje auto
  • V zájmu všech

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr